Pervitín-prejavy

nattt

co myslite prestane to ten clovek brat ked to uz trva 5 rokov a stale sa o tom vyjadruje pozitivne?
?
ale teda ziadne ihly nie su zatial, dolezite povedat

Simonella

doubledog: tak na zaciatku :) ale asi ze myslim aj na nasledky ake to ma a nejdem do toho bezhlavo ..
ale ved faajn ja vam to neberiem, berte si co chcete, ja som napisala len svoj nazor na to, ktory tu mimochodom, moze napisat kazdy...

Lenkaaaaaa

no ani o tom nebudem hovorit. dokazala som to povedat iba frajerovi, nikto iny to nevie. dakujem, neprosim, nemam zaujem o sucit a take kktiny. len som chcela povedat ze nikdy nevies co sa stane, tiez som bola proti a vidis.
ja zas cul moc nepijem, akurat tak cez vikend ked si kupim s frajerom ci s kamku 2 litre vina a popijame pri filme. ale v lete asi kazdy druhy den.

doubledog

simonella
pytas sa, ako to moze niekto brat?
odpoved je velmi jednoducha, ludia to beru preto, ze na zaciatku je to proste perfektny stav, ktoremu sa len maloco vyrovna.

bibba

a nic v zlom ale neviem co si si teda musela prezit, aby si mala takyto nazor ze na tvojom mieste by ostalo len 20percent ludi co by nefetovalo. ale tak to ma mrzi teda ak si mala taky hrozny zivot. ale nelutujme sa zbytocne. vsimla som si, ze je to casto strasne dobra vyhovorka pri zavislostiach a vsimla som si to aj na vlastnej kozi, ze som si povedala mam to nap*cu a tazke, a tak teraz je mi to jedno a budem sa rozbijat. ale to je zly postoj. a este mam dozvuky. fet prestal, presla som na chlast a snim teraz zapasim a nejde to lahko.

bibba

Lenkaaa.. no vidis, aj ja uz som mala tiez vsetky drogy okrem hribov a lsd, ale ja si to proste myslim, ze je vela ludi, ktori by to nikdy nedali do huby a proste mam taky pocit, to viem. to nechapem jak moze byvaly fetak povedat aj na vsetkych ostatnych nieco v style "keby si zazil co ja tak by si tiez" a keci. nie, su proste aj silnejsi ludia a inaksi, nez sme boli my a toto by im nehrozilo...

kvaki

Simonel,
môže sa to stať každému a nemusí mať ani žiadne osobné/rodinné problémy. skrátka to príde, (napr. vonku s kamošmi,... môžeš si predstaviť 1000 iných príležitostí)
človek nie je nastavený na obranu, lebo to aktuálne nepovažuje za hrozbu a zrazu je tam.
všetko sú drogy: káva, cigy, chľast, pre niekoho je droga aj čokoláda - prejedá sa jej a nedokáže prestať, hoci by chcel. vtedy už je to závislosť.
Neviem, kde ľudia berú tak jednostranné názory, keď sa s tým v reáli ani nestretli. že by im to povedali pani učiteľka v škole?

Lenkaaaaaa

hm nesuhlasim ze niekto by si mohol 100% povedat ze ,,ja nikdy nebudem fetovat". Aj ja som bola niekedy zasadne proti a jak som skoncila?...este stale nemam bank. kartu od svojho uctu, rodicia sa boja dat mi ju do ruk. Nikdy nevies co ti osud postavi do cesty. Dovolim si tvrdit ze keby bolo 100 ludi v mojej situacii, 8O z nich skonci na stofe. Zvysnych 20 ludi obdivujem, klobuk dole, ruka hore.

Simonella

zdravy - no vsak ja som nepovedala ze alkohol nie je.. proste na alkohol cigy a drogy mam svoj nazor a nikto a nic ma nepresvedci o opaku..