Tehotenstvo a choroba.Prosim poradte.

mataBB

inner tak bud rada...mne nikdy doktorka nerobila stery a ani nikomu koho poznam...takze tak..a viem aj o takej doktorke, ktora takto predpisuje antibiotika aj malym detom takze ...

Inner

Moja lekarka mi nikdy nedavala antibiotika, ked netrebalo. Vzdy bud robila stery alebo testovala moc, ci vobec mam bakterialnu chorobu. Cize ja lekarom doverujem, hoci viem, ze velmi radi predpisuju lieky. Osobne preferujem homeopatika, hoci su drahsie. Je aj na pacientovi, aby sa ozval a zistoval si veci.

mataBB

inner cudovala by si sa kolko lekarov predpisuje lieky len tak preventivne, napr len ked mas cervene podrazdene hrdlo,ani nemusi byt zapalene, alebo ked mas chripkovy stav..pre nich je to totiz najlahsie...a nevymyslam si.viem to zo svojich skusenosti a zo skusenosti svojho okolia..proste taki su nasi slovenski lekari

SofiaLLL

no Inner, ja by som si taka ista nebola, vacsina lekarov predpise antibiotika uz ked je len clovek nachladeny, aby sa z toho nevyvinula choroba napr. moja obvodna je taka ista, stale mi predpise antibiotika. ( cca 1,2x do roka som chora ci nachladena) Hlavne tie nove sirokospektralne 3 dnove antibiotika :) Preco nie, ked este aj na tom zarobi...

Inner

mataBB, nikto nepise, ze dotycna ma chripku. Napisala, ze sa citi zle akoby pri chripke... a jasne, ze ak antibiotika potrebne nebudu, lekar ich snad nepredpise ;-).

mataBB

preboha ludia vy nic neviete o liekoch?

odkedy sa na chripku beru antibiotika...chripka je virus a antibiotika sa beru len na bakterialne infekcie, napr angina alebo ine zapaly...

a ked mate take blbe lekarky ze vas na vsetko napisu antibiotika tak vam radim zmente ju co najskor, lebo ona sa na vas iba nabali a vy si zaplesnite antibiotikami organizmus uplne zbytocne

Inner

pocas tehotenstva by sa ziadne lieky brat nemali. Urcite nie v prvom trimestri, ktory je najrizikovejsi.

A ta stranlka je antikoncepcia.COM

SofiaLLL

skusk napisat na stranku:
www.antikoncepcia.sk
Tam radia odbornici, gynekologovia, neviem ci ti tu niekto dobre poradi. no urcite si cim skor zisti, ci si ksutocne tehotna