Tehotná?

Sasanka_

barbora, to co za otazka?? my mame ako vediet, ked sa ani nevies vyjadrit a normalne zrozumitelne napisat otazku. Mozes byt tehotna. Prvy a druhy mesiac menstruaciu este mozes dostat, Co si nespravis tehotensky test?

barbora TT

Zdravim chcela by som sa spytat ci mozem byt tehotna ked minuly mesiac mi meskali ale po 2 tyzdnom mi prisli ale tento mesiac ich este nemam a meskaju mi 9 dni dakujem za odpoved

Inner

po 3 dnoch este nezisti nic. Spermie mozu v tele zeny prezit par dni, cize k oplodneniu moze nastat aj neskor nez len v momente pohlavneho styku. Co sa tyka neplodnych dni, tak nemala by si ich mat. No nie vsetky zeny maju takyto "ucebnicovy" cyklus. Zaroven vsak samotne otehotnenie je dost narocna a zlozita vec, cize jedine, co ti ostava, je pockat cca 10 dni a spravit si test. Drzim ti palce, ale snad sa nic nestalo ;-)

forever_single

A 3 dni po sex. styku sa nedá zistiť nič ?? Keď idem zajtra na gyn. prehliadku nevedel by mi lekár povedať či hej/nie ? Lebo ja sa do 10 dní zbláznim ...
A keď to bolo tesne po krámoch aká je veľká pravdeopodobnosť otehotnenia ? (:

forever_single

Práveže tesne po krámoch asi tak 2 dni :) čiže neplodné dni ... ale tak aj tak mám z toho stres trošku