Moje telo niekedy vylucuje zapach..

Príspevok v téme: Moje telo niekedy vylucuje zapach..
oblicky

prosim o radu. moje telo niekedy vylucuje zapach. v uplne necakanom momente, proste zrazu smrad. mam za sebou vsetky interne vysetrenia, ktore su samozrejme v poriadku, detoxikaciu, kolonoskopiu, proste vsetko. ten smrad pripomina skazene vajicka, alebo vykaly, boze prosim pomozte mi niekto, lebo sa uz bojim ist do spolocnosti. cital som kdesi, ze to mozu byt oblicky, ale co robit, to neviem... :((
dakujem vam vopred za kazdu radu!!

2oblicky

mne moč zapacha vtedy, ked mam e coli alebo inu bakteriu potvoru v moci. To sa vtedy ani zachod neda vyvetrat, ako ten moč pachne. Vtedy vsak musim uzivat chemoterapeutika, najlepsi je Nolicin, nastastie teraz uz bakterialne zapaly nemam tak casto, ako kedysi, ale ten zapach poznam.
Mne zlyhavaju oblicky, tak som sledovany na nefrologii, poznam presne o com pisete, ten zapach, aj ked je clovek cisty umyty, navonany a nechut vobec chodit medzi ludi, uz som vyskusal hadam vsetko, jeden cas som chodil dokonca na crevne sprchy, uz si namyslam, ze je to nejaka karma, poviem vam, takto zit, to nie je radost zo zivota, to je utrpenie.

Ivka 1

Colonix je velmi dobry na precistenie criev. Salviovy caj je velmi dobry pri zvysenom poteni, pri poruchach traviacej a vylucovacej sustavy.Este si s tym pravdepodobne len zacal. Je potrebne dlhsie casove obdobie, kym sa telo vycisti. Robili Ti aj pecenove testy?
Odporucala by som pitie caju z kvetu aloe a liecivych bylin, je detoxikacny, protizapalovy,antibakterialny a jednotlive bylinky podporuju pracu jednotlivych organov.
Glukoza je jediny druh cukru,ktory prudi v krvi ,uklada sa do svalov a do pecene vo forme glykogenu. V dnesnej dobe je stale viac a viac druhov alergii a tak aj alergia na glukozu je mozna. Sportujes alebo uzivas nejake produkty na rast svalovej hmoty ?

oblicky

dakujem vam vsetkych za rady. vyplyva mi z toho vsetkeho, ze asi mi nedostatocne pracuje niektory z organov. ako ale zistim, ktory?? podla toho zapachu to bohuzial neviem urcit :(
detoxikacny caj ktory? momentalne uzivam colonix program. pijem salviovy caj.
ako sa da zistit, ci dostatocne pracuje pankreas, slezina, ladviny, pecen?? na odbere krvi som bol. vsetko negativne. z toho to ale asi nezistia...
a este nieco. existuje alergia na glukozu? dakujem vam vsetkym!

ivana45

oblicky (nedobry nick), ten smrad mas v dychu ? alebo cez kozu ?
Kolko mas rokov?
Pre istotu: Trpis inkontinenciou ?

Ivka 1

Detoxikačný čaj na zbavenie sa tych najvacsich necisto , po 14 dnoch pridat Aloe vera gel s brusnicami, PhytoChi.Je velmi dobre na precistenie organizmu od necistot a zaroven to podpori pracu ladvin a pecene.K tomu vceli pel na rychlejsiu regeneraciu pecene a dolnenie chybajucich zivin do organizmu.Kvalitne Probiotika su potrebne na zvysenie poctu zdraviu prospesnych bakterii a potlacenie hnilobnych bakterii v crevach ,uzivat s vlakninou aby sa vytvorila kolona uzitocnych bakterii.
Telo vsak potrebuje minimalne dva - tri mesiace na to,aby sa zbavilo necistot.Tyzden ,dva a ani mesiac na to nestacia.Skuste to a uvidite,ze vase tazkosti sa stanu minulostou.

- mira

Ktorý orgán to je, sa dá dobre zistiť z typu zápachu.
obličky - hnilobný
tenké črevo, srdce, obeh - spálený
hrubé črevo, pľúca dých. systém - zatuchnutý
pečeň - kyslý
žalúdok, slezina, pankreas - nasládly

Toto je ale len pomôcka, dôležitejšie je vnímať telo ako celok, pretože ak máme 1 orgán chorý, je choré celé telo. U niekoho sa nánosy napr. z mliečnych výrobkov usadia v prsiach, u iného pod kožou, u ďalšieho v mozgu. Záleží na ďalších faktoroch, type energie ktorá je u človeka v prevahe.

Ivka 1

Na to,aby sa telo prečistilo od nečistôt potrebuje minimálne tri mesiace. Samozrejme dostatočný prísun tekutín. Dôležité je aj zloženie stravy.Zložky vybraných druhov jedál, ako sú napr. ryby, rasca, karí korenie alebo cesnak,cibuľa zostávajú dlho v organizme a môžu zapríčiniť nepríjemný pach tela,pretože vychádzajú priamo z pórov kože.
V práci a doma sme všetci vystavení tisíckam rôznych toxických a chemických látok, ktoré vdychujeme vzduchom, alebo prijímame do nášho organizmu jedlom, pitnou vodou a prípravkami farmaceutického priemyslu.
Najviac spotrebujeme oveľa viac cukru a synteticky upravených potravín ako kedykoľvek predtým a navyše si poškodzujeme zdravie rôznymi stimulačnými a ukludňujúcimi prípravkami. Toxicitu zvyšuje aj nedostatok pohybu a nedostatočný pitný režim.
Výskumy jednoznačne potvrdzujú, že náš organizmus nie je schopný neutralizovať všetky tie toxické a chemické látky, ktoré denne vdychujeme alebo prijímame spolu s vodou či potravou. Jednoducho sa hromadia v našich bunkách / obzvlášť v tukových bunkách /, v našich tkanivách , krvi , orgánoch / ako sú napr. tenké a hrubé črevo, mozog/ a ukladajú sa
na neurčitú dobu , spôsobujúc rôzne choroby.
Dôvody na detoxikáciu :
- častá únava
- syndróm dráždivého traktu
- alergia na rôzne druhy jedla
- nedostatočné trávenie, kovová chuť v ústach
- nadváha, podráždenosť, náladovosť
- sťažené dýchanie
- silne zapáchajúca stolica
- časté nachladnutia, vracajúce sa bolesti hlavy
- chronická zápcha
- infekcia Candidy
Toxíny,ktoré z organizmu odstraňujeme sú : ťažké kovy – ortuť,olovo,cín, hliník, nikel atď.
- rádioaktívne látky – radón, urán, ktoré sú príčinou vážnych imunitných porúch
- konzervačné látky v potravinách a chemické látky, ktoré nevytvorila príroda ale človek
- antibiotiká – tiež aj v mäse zo zvierat z veľkochovov alebo aj v mliečnych výrobkoch
- lieky – drogy pomáhajúce pri bolestiach a pod.
- pesticídy používané v poľnohospodárstve
Pri detoxikácií je potrebné zachovať logickú postupnosť:
- zabezpečiť organizmu dostatočný prísun potravín s vysokým obsahom vlákniny / ovocie, zelenina, strukoviny, obilniny ...../
- dodržať pitný režim / 0,2 – 0,4 lit/ 10 kg telesnej váhy /
-doplniť do organizmu špeciálne bakteriálne prípravky na očistu a správnu funkciu tenkého a hrubého čreva – aby sa uvoľnil „odpadový kanál „ - probiotika. Veľmi rada vám poradím kvalitné prírodné produkty potrebné na prečistenie organizmu, zlepšenie trávenia,správnej funkcie ľadvín a pečene. Napíšte mi na mail ak budete chcieť.