Trapas a primitivizmus

Príspevok v téme: Trapas a primitivizmus
m,mlk

Ja som už otrávená z toho, aký dôraz dnes kladie (skoro) každý na výzor... Ľudia musia byť krásni, oholení, upravení, chlapci si myslia, že ak majú malého ***, sú horší, dievčatá si myslia, že ak majú malé ***, sú horšie... Sú vôbec ľudia ešte normálni? To je rečnícka otázka. Jasné, že nie sú normálni, ak riešia takéto sprostosti a vôbec ich nezaujímajú normálne veci... Nehľadám radu, len som si potrebovala napísať, aké je to trápne a akí sú skoro všetci ľudia trápni a primitívni.

m,mlk

Mato23 - ako vidím, ty tiež patríš k tým povrchným, čo kladú dôraz na nepodstatné hlúposti. Ostatným ďakujem za komentáre - asi som potrebovala, aby niekto napísal niečo v tom zmysle ako vy... sú teda aj normálni ľudia ešte :) som spokojná :)

soffa

su ludia a ludia.poniektori nemaju nic na praci,tak riesia somariny.co by mali co by nemali.atd.riad sa heslom jednym uchom dnu a druhym von...

jajka001_

a ty naco rozmyslas nad takymi traposinami? :) vacsina ludi to tak vobec neberie, len ti, ktori sa tym zaoberaju. zaoberaj sa dolezitejsimi vecami. ak toto preberaju neustale decka v skole,neznamena to ze to ostatnych zaujima.

Mato23

Suhlasim..ale myslim,ze dnes treba vyzerat dobre a v dnesnej dobe moze vyzerat dobre skutocne kazdy..si myslim..staci ked sa o seba trochu stara. Ale spytam sa ta..myslis,ze by si si vedela predstavit vztah s niekym,kto by ta fyzicky nepritahoval? Hoci by mohol mat akekolvek dobre srdce.

StarýPaprika

Máš pravdu väčšina ľudí takto rozmýšľa ale neoplatí sa nad tým rozčulovať lebo to aj tak nepomôže. Najlepšie je sa takým primitívom vyhýbať ;)