Zaľahnutie a bolesť ucha

peor

ahojte maam problem mal som nadchu strasny sopel v podobe asi 4 dni potom mi to preslo a bolo mi dobre ale na druhy den som sa rano zobudil a mal som zalahnute v uchu cez den sa t zhorsovalo a vecer som skoro nic nepocul a mal som v uchu strasny tlak.Skusal som vsetko,zivat,hltat,zuvat a nic pomozte mi prosiiiiiiim .Dakujem

jaja-jaja

Mimika, je som to mala tiež ako opisuješ. Bola som s toho už hotová a tak ma napadlo ísť na pohotovosť. Tiež som si čistila uši, ale na pohotovosti mi spravili výplach. je to sekundová záležitosť a cítila som sa ako znovu narodená. Skús ísť tiež na pohot. uvidíš, že Ti pomôžu. Vtedy som to odkladala ale keby som išla hneď nemusela som toľko trpieť.

mimika

Ahojte! Už tri dni mám zaľahnuté v uchu. Podobne ako x_xx ma to nebolí, ale niesom chorá. Nemám nádchu ani nič podobné. Skúšala som aj kvapky a nič. Nespôsobuje to maz, lebo som si dôkladne vyčistila uši. Som už zúfalá! Čo mám s tým robiť???

jujajkoo

Ja to mam jeden den a dufam ze mi to prejde lebo k lekarovi sa mi nechce.
Ale budte radi ze nie ste huslisti, ja som a neda sa s tym vobec hrat...

x_xx

ethel
Dakujem... myslím si aj ja, že to je z tej nádchy... vypytujem sa už mnohých ľudí, čo si o tom myslia.. Spolužiačka mi povedala, že ona to mala 2 týždne, kým bola chorá, a ked sa vyliečila, tak ju to prešlo, tak uvidíme....

ethel

ucho je prepojené s nosovou dutinou tzv. Eustachovou trubicou,takže pri soplíkoch ti môže zalahnúť,lebo ti vlastne zatečie aj do tej trubice.Takže len smrkať a dávať si kvapky do nosa.Ak to neprejde po nádche,vyhladaj ORL lekára..

ethel

môžeš tam mať taký mazový štoplík a keď sa ti za neho dostane voda pri kúpaní tak ti akoby zalahne a bolí to.Skús ísť na ORL,štoplík ti vypláchnu...