Bulimia?

Príspevok v téme: Bulimia?
unhappy

počujte.. môže to byť bulimia ? ked poslende dva mesiace som parkrat zvarcala po jedle .. ako ja neviem dufam že mam len niečo so žaludkom, .. cca raz do tyždna to mam tak ze ked zjem obed, ak ma hrozne začne boliet hltan a napina ma.. ostatne dni to je dobre.. myslite si žeto može byť to ? doktorka ma chce poslať na gastro no neviem či mi presne zistia čo mi je tak sa chcem spytať vas, korí s tým máte nejaké skusenosti... ked ja vraciat nechcem! .. co s tym ? :(

goccia

ja by som na tvojom mieste skusila urobit jednu vec - zober si od psychologicky kontakt, kvoli tomu ta este nikto nikam nemoze nutit ist, ale minimalne budes mat moznost rozhodnut sa. a ako pises, tak by si tu moznost uz asi aj uvitala. tak si zober kontakt a premysli si to. nemas co stratit. k psychiatrom chodia uplne normalni ludia, dokonca spolocensky uspesni a respektovani. uz v cakarni si to vsimnes. a chodia tam aj mlade baby. mozno si tam aj kamosku najdes.

Ewca

Jej,dakujem za podporu.takto mi o psychiatrovi v zivote nik nehovoril,predsavujem si to skor-ako toho plesateho doktora s injekciou:-D,ja by som brala uz aj lieky,to uz je co povedat,som nepokojna,nekludna,smutna,je mi hrozne-psychicky.uvidim,co mi povie.Som rada,ze sa mas dobre:-Dnemas ziadne problemy s PPP teraz?a dakujem za vysvetlenie.

goccia

diky, ja sa mam dobre, ale vonku je krasne a ja nemam s kym ist :)))
som zvedava, co ti v stredu povie psychologicka. ak by ti dala kontakt na nejaku dobru psychiatricku... ono znie to blbo, ale z tej psychiatricky moze byt tvoja kamaratka. nemaj predstavu, ako to byva vo filmoch, ze nabehne nejaky plesaty chlapik v bielom plasti a v ruke bude drzat zvieraciu kazajku a za chrbtom injekciu... skor si predstav, co vidis v americkych filmoch. prides, sadnes si, porozpravas jej o sebe, ona ti vysvetli, co presne sa s tebou deje a co presne mozu pre teba urobit lieky. mnoho ludi sa takto vratilo do normalneho zivota. dnes uz sa ludia, co pridu k psychiatrovi, casto nevolaju pacienti, ale klienti. je to nieco uplne normalne, dokonca ta navsteva ti moze pripadat aj prijemna. hlavne, ak budes tuzit po tom, aby ti ktosi skutocne pomohol. ak by som bola niekde z okolia, tak by som tam isla aj s tebou :))

Ewc

V stredu idem.teraz.chyba mi to.teda mojmu mozgu.uz som to nezvladala.najedla som sa,2dc cistej vody a uz ma napinalo.myslim,ze som nevracala3dni aj preto,ze som malinko jedla.fakt malo.a ozaj,uz som schudla.kilo.nic moc:-(ale aj to sa rata.ty sa ako mas??

goccia

Ewca
nevolala som jej, ale myslim, ze chcu iba cosi predat...
to s tym obedom ma mrzi, kedy ides najblizsie k psychologicke? povedz jej aj o tom, ze sa ti dari aj niekolko dni nevracat

prax

Zdravím Vás.
Vo svojej praxi stretávam mnoho ľudí s podobnými problémami.
Korene drvivej väčšiny prípadov sú mentálneho charakteru.
A každý prípad je jedinečný vo svojej príčine, hoci existujú isté podobnosti.

Všetko dobré Vám prajem. www.bioba.ic.cz