Bulimia?

Príspevok v téme: Bulimia?
unhappy

počujte.. môže to byť bulimia ? ked poslende dva mesiace som parkrat zvarcala po jedle .. ako ja neviem dufam že mam len niečo so žaludkom, .. cca raz do tyždna to mam tak ze ked zjem obed, ak ma hrozne začne boliet hltan a napina ma.. ostatne dni to je dobre.. myslite si žeto može byť to ? doktorka ma chce poslať na gastro no neviem či mi presne zistia čo mi je tak sa chcem spytať vas, korí s tým máte nejaké skusenosti... ked ja vraciat nechcem! .. co s tym ? :(

Ewca

Goccia
Uz 3den bez vracania.ani neviem,ako.nerozmyslam nad tym.mam stale nieco na robote,jem menej,citim sa celkom fajn.:-Dfakt ani neviem,ako.a uz su to3dni.

Ewca

Ahoj.dnes?trochu nestiham jest.od 6do teraz na nohach,kopec roboty,prave som doupratovala nas2poschod.dom.rano som mala rozok so sunkou,desiata banan a kava,obed ziaden,teraz kava.nevracala som dnes/nebolo asi z coho)dakujem za opytanie.

goccia

Ewca
to je blbost, staci ti tak malo a budes opat stastna a normalna, len ty to teraz nevidis. Ak by si mala kontakt na dobru psychiatricku, tak by si k nej isla?

EternalSorrow

jasne že dá:) ja jem normálne čo mi chutí a kolko mi chutí len v poslednej dobe mi trochu viac ako je potrebné chutí(( ale predtým som jedla normálne

goccia

Ewca
no neviem, ci by si dochadzala do Trencina. a takisto neviem, ci by ta mohla zobrat. ale som si ista, ze takych je viac a ze takeho niekoho najdes. skusis sa spytat psychologicky? pozri sa na to, co to s tvojim telom robi. ja myslim, ze nemas dovod vahat. rozhyb sa cim skor, este nie je tak zle, zvladnes to lahsie, cim skor, tym lepsie pre teba. zatial je to hlavne psychicky problem, ale cim dalej, tym viac to bude neodvratny fyzicky problem. doteraz sa k tomu stavias dobre racionalne, tak v tom pokracuj a pozri sa na to tak, ako to je. aspon si vypytaj kontakt, nikto ta tam nebude nutit ist.