prva a posledna???!!!

Príspevok v téme: prva a posledna???!!!
sunnysweetie33

s priatelom sme sa spoznali davno..po 3mesiacoch sme si spolu zacali,ja som mala vtedy 17 a on 19.ja som mala pre nim nejakych "frajerov",ale to boli len take detske lasky..ale ja som jeho prva priatelka..sme spolu uz vyse 5rokov..a mna teraz zacala trapit taka vec, ze co ked ho raz napadne,ze jedna partnerka v zivote je MALO!!!ze by chcel vyskusat aj nieco ine..teraz tvrdi,ze mu to takto vyhovuje a ze by nechcel ziadnu inu,ale co ked potom, uz v manzelsve si to rozmysli a zmysli si,ze chce vyskusat aj nieco ine..a mna potom uz aj s detmi posle k vode..
no a zaujima ma co si o tom myslite???
budem pre neho PRVA a aj POSLEDNA, alebo su chlapi taki,ze im jedna zena v zivote nestaci???

nina30

Priznajte si ktorá sa na svojho chlapa aj po rokoch pozerá s tým istím zbožným pohľadom, riešite spolu účty, rodinu,rozhádzané veci v byte, vidí ťa keď Ti je zle máš zlú náladu a potom tam príde milé usmiate dievča, pre ktoré je ten boh čo bol niekedy pre Teba. Jasné že väčšina si dá povedať, čo na tom že po čase s nej bude tak isto ufrfľaná žena. Iné je keď je s niekym 1 hodinu denne a ona sa na to pripravuje celý deň. ako keď žena príde vyštavená s práce.
Nie som žiadna zarytá nepriateľka mužov a vsťahov len žiaľ už som realistka. Preto si teraz aj dávam pozor ako sa správam doma. Chcem sa tomu vyhnúť.

vivien

Nemyslím, že nevera je ovplyvnená množstvom bývalých partneriek, skôr si myslím, že je to o charaktere, zodpovednosti a ovládaní seba samého. Som vydatá už 17 rokov a môj manžel bol môj prvý. On mal iba jednu oveľa staršiu a iba jedenkrát. Mňa nikdy nenapadlo vyskúšať si to s niekým iným a on mi stále hovorí, že ho neuveriteľne vzrušujem. Samozrejme netvrdím, že to tak zostane navždy, ale zatiaľ to tak vyzerá. Mám nmožstvo známych a kamarátiek v podobnej situácii ako ja a tiež to majú doma OK.

tinka22

Tiež si myslím,že to vôbec nesúvisí s tým, z akej rodiny pochádza.Môže byť akokoľvek dobre vychovaný, toto nemá s výchovou nič spoločné.Vtedy aj tak nerozmýšľa hlavou . . .

nina30

Tak prepáč ale rodina s tým naozaj nič nemá, keď mi chce niekto tvrdiť že slušne vyhované deti - chlapi nepodvedú. HaH Ide hlavne o to, že sa nudia, si fajn, všetko OK len tam chýba už to vzrušenie čo bolo na začiatku, tak si to spestrí.

kikanika

neboj sa slniecko, a ver svojmu priatelovi- ja to mam prene tak isto, ibaze sme spolu este dlhsie - je moj prvy a posledny a viem ze aj ja jeho- velakrat ma o tom presvedcil, tak ver aj ty a netrap sa nad zbytocnostami

elle

Hej, pravda, apotom ži možnože začneme namýšlať že bola vtipnejšia alebo inteligentnejšia. Rátam as s týmto. Ale myslím si že moj chalan si nesmierne váži naš vzťah a máme už spolu vela odžitého, prečo by to všetko chádzal do koša? Nehovorím žed by som mu jednu neveru neodpustila, lebo človek nikdy nevie, ale v živote by som na to nezabudla a náš vzťah by sa zmenil o 180 stupnov. Myslím že by to neriskoval.
Myslím že je dôležité aj to z akej rodiny pochádza.

pablo

islo proste o sex s inou zenou. nic viac.
a nelutujem to.
a ci bola krajsia alebo skaredsia? tazko povedat, to som nijak neriesil, ale skor skaredsia. to je uplne jedno.

trnda

A pamatam si, ze ked sme si spolu zacali, povedal mi, ze uz je dost vybureny a chce skor vaznejsi vztah. A ze je dobre, ze sme sa nedali dokopy skor, lebo by to nemuselo dopadnut dobre (poznali sme sa uz dlhsie).

ivka2

pablo, podla toho ty si uz podviedol, tak mam na teba otazku, preco si podviedol??aka bola ta druha???v com bola lepsia??bola skaredsia??nelutujes to???prosim uprimne odpovedz aj tak je to tu anonymne...