Ako sa zbavit hlienov v krku?

nikolajka

Prečítala som takmer všetko čo je na nete, ohľadom hlienov v krku. Trápia ma už takmer 3 roky. Keďže mi nepomáhali žiadne antibiotiká, hľadala som pomoc na nete. Rozhodla som sa, že si kúpim Oregánový olej a Citricidal, ale keďže rátam s tým, že príde až o niekoľko dni - či týždňov a ja som potrebovala pomoc hneď, rozhodla som sa pre inhaláciu, ktorú som si pripravila sama podľa rád z netu.Neuveriteľné!!!! - konečne som sa na druhý deň vyspala a nemusela som si ťahať hlieny z hrdla (vyberala som si ich aj prstami, keď som sa dusila). Naparovala som sa každú hodinu a pila som citrón s medom. Naparovanie: 2 mladé vetvičky borovice, mäta, harmanček, myší chvostík, škorica, oregano, tymian a za hrsť soli.
Skúste - ak nevylieči, tak určite pocítite nádhernú úľavu.

rytier

trpim tymto symptonom uz mesiace v noci sa dusim,stale musim vypluvat,je to strasne neprijemne,uz som bol kolkokrat v beznadeji,ze nieco vyvediem zo sebou.Pouzival som rano a vecer citronovu stavu a kloktal som med rozpusteny v alkohole s vodou.Nic nepomahalo.Az minuly tyzden som mal chut na pecene zemiaky.Ktore sadostali na spodok hrnca,boli este presytene olejom,ale mam ich tak rad,ze som aj tie zjedol.V noci som mal pokoj,vobec som nechrchlal a od neviem kedy som sa poriadne vyspal.Pri posteli som maval valku hromadu vreckoviek,teraz staci jedna,totiz,po styroch dnoch sa mi to vratilo.Teraz som bol v pomykove,nevedel som,co mi vlastne pomohlo,skusil som znova citron,nic,med,nic.....tak podme na obycajny stolovy olej za stampedlik.Zavrel som oci,vypil...a.....nahle to prestalo.Ked som ho dopil,mal som v ustach lahodny slnecnicovy dych,len treba prekonat tu prvu reakciu.Zije sa mi volnejsie a citim sa slobodny.Stale som si musel davat pozor,kedy a kde vyplut,ak som nechcel prehltnut,proste to sa uz nedalo vydrzat.Skuste ma pocuvnut a vyskusajte ,Poprosim o Vasu reakciu ak ma pocuvnete.S pozdravom Attila.

vitavi

Mlieko a mliečne výrobky silne zahlieňujú. ale zahlienení môžeme byť aj z iných potravín, hlavne z tých, ktoré obsahujú veľa tuku, cukru, alebo bielu múku a bielkovín
a na druhej strane majú málo vlákniny /alebo vôbec žiadnu/ a minerálov.

Prečistíš sa vlákninou zo zeleniny , čím sa nemyslia rajčiny a paprika, ale naše bežné zeleniny ako mrkva, kapusta, kaleráb, pór, cibuľa a mnohé iné, a k tomu obilniny s vlákninou - kaše a výrobky z celých zŕn ryže natural, kukuričnej krupice, krúpov, pšena a i.

Telo po zaradení vlákniny začne búrlivo vylučovať prebytky hlienov a po období čistenia nastane pocit sviežosti a príval energie.

Alexxxx

Kravské mlieko nezahlieňuje. Zahlieňuje kravské mlieko z veľkochovov, kde žijú lrsvy ako žijú, a hlavne všetky tie antibiotika a iné sračky čo im pridávajú do krmiva na podporu mlieka atď...-to zahlieňuje...

RNG

Dena uvedeny citricidal nespomina, ze by obsahoval quaternialne zluceniny, tj je len minimalne ucinny. Pozri na citricidal, profesional na Hoogle, ten jasne hovori, ze bol chemicky premeneny, aby obsahoval ucinne quaternialne zluceniny. Kedze je 60%, tak roztok z neho by mal byt 35 kvapiek na liter vody. To je zaroven dospela davka na pitie, po malych glgoch celu den, aj na kvapky do nosa, 3 x denne v leze s hlavou sklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin.

araz

ja mám tiež tento problem a už velmi dlho spojený zo zapachom z ust, nesutale mi zatekaju hlieny,odrham,davi ma to,mliečne výrobky vobec nekonzumujem,maso minimalne,bola som u alergologa žiadna alergia na nič,žiadny Mucosolvan ACC ,Solmucol či ako sa to volá absolutne nezabera a lekar tiež nič,aj som priniesla vzorku dala mi ATB a vobec nič sa nezmenilo

Dena888888

A pod akym nazvom by som mohla zohnat tie lieky?su bezne dostupne v lekarni pripadne je mozne ich objednat cez internet?