T-mobile odmňa vymáha 90 €.. neprávom... ako postupovať? Nemôžu ma nútiť!

Príspevok v téme: T-mobile odmňa vymáha 90 €.. neprávom... ako postupovať? Nemôžu ma nútiť!
ach t-mobile

Ahojte teraz v januári mi končí paušál teda viazanosť v T-mobile! Stalo sa mi to že mi prichádzali sms od T-mobile že som bola na internete a to bude spoplatené toľko a toľko a neviem koľmo MB som využila.. pritom ja som nikde nebola na nijakom internete ešte priateľ vedľa mňa sedel a čudovali sme sa že čo veď som nikde neni!!!! A tak som volala na infolinku a tam mi povedali že pri faktúre mám ísť na reklamáciu... tak mi prišla 90 eurová fakútra!!!! a stou som išla v predajni sa mi ohradili že to dajú na reklamaciu... a že potom mi to budú strhávať z paušalu.. lenže ja u nich nechcem byť!!! teraz mi končí paušal tak som vravela že žiadne strhávanie nech vystavia novú faktúru a tu im zaplatím za môj paušal a končím s nimi... a už boli ticho a nechceli mi viac povedať.. že no ale nové faktúry sa nevystavujú to neni možné... ONI MA NEMôŽU NUTIŤ aby som u nich ostala ďaľších 9 mesiacov kedže moja faktúra je vždy 10 eurová!!! ako keby som si zaplatila preddavok a tým u nich musím ostať 9 mesiacov ale ja u nich nechcem byť! nemôžu ma nútiť aby som u nich ostalta... podľa mna to takto naschvál spravili aby si udržali zákazníka.. ked od nich každý odchádza... Ďakujem za rady na čo sa mám ohradiť!!!!!