Bušenie Srdca

Príspevok v téme: Bušenie Srdca
Andy62

Mam 21r,vyška 170cm a vaha 90kg.Už týžden mi buši srdci.Tlak mam 110/80 a tep v klude 80 az 90 pri namahe 90 az 110.A ešte mam blok chrbtice boli ma chrbtica a ramena.Mna by zaujimalo či to je z chrbtice alebo niečo ine ako mne je ako dobre len sa neviem veľmi sustredit lebo tak sem-tam začne bušit rychlejšie.Chcel by som vediet ci dajake tabletky nemopohlo aby to tak nebušilo.Inak začal som chudnut a chodím na prechadzky a v noci si dávam tabletku na spanie vola sa sanchoz ci jak sa to vola.

mataBB

ako si si isty ze v tvojom veku je spravne uzivat tabletky na spanie? to je prilis skoro! to su navykove lieky, bez nich uz potom vobec nezaspis

Andy62

Ja som bol u doktorky povedala tlak mam dobry,tep čieš dobry a poslala ma ku kardiologovi a ten mi na EKGečku nič nezistil povedal že mam jesť B-Complex,a relaxovat a tým to skončilo.

Mižu

Myslím že to je tachykardia-zrýchlení pulz ale radšej by si mal ísť doktorke.Aj ja mám búšenie srdca a dala mi na to lieky,ktoré musím užívať pravidelne ak nechcem dostať infarkt.Na tvoju výšku veľa vážiš tak musíš dodržiavať životosprávu,fajčenie,alkohol néé.Po určitom čase by to malo preisť ale ja to mám už od detstva.Liek na to je ENAP 5 (tbl 20x5 mg)viazaný na lekársky predpis.Na tvojom mieste by som čo najrýchlejšie šla doktorovi