Potrebujem váš názor

Príspevok v téme: Potrebujem váš názor
alexis swan

Ahojte, mám taký problém. S priatelom sme spolu už vyše štyroch rokov. Teraz je na výške, prvý ročník, má za sebou prvé skúškové obdobie... ale čo sa stalo počas skúškového: môjho priatela a ešte jedného chalana doučuje matematiku ich spoločná spolužiačka a kamarátka.. často u nej na byte strávia aj celé hodiny, aj noci.. ešte by som dokázala prekúsnuť keď u nej spia obaja - len kvôli učeniu... ale minule sa stalo že ten kamoš sa urazil a išiel domov a môj drahý tam u nej ostal spať. ževraj ešte potreboval vysvetliť učivo............ ja chápem, že sa musia učiť, majú toho veľa... ale mal si to zariadiť tak aby tam nespal.. ako by ste reagovali vy? pritom ešte v ten večer sme spolu volali a jasne som mu povedala, že ak by tam spal sám, len oni dvaja na byte bez kamoša, tak mi veľmi ublíži... a nerešpektoval ma. a ešte sa oháňal tým, že je to úplne normálne a nechápal prečo sa hnevám,,,, a nie aby hneď ráno išiel odtiaľ preč, pekne sa tak napapal a ešte do pol druhej tam bol :)
treba podotknúť, že to dievča ma záujem práve o toho druhého kamaráta, nie o môjho drahého... ale to mne je fuk, ja ju ani nepoznám a nemienim to tolerovať...ale aj teraz keď sa o tom s priateľom bavíme tak sa mi zdá, že to preňho nebolo nič také strašné, nevidí v tom nejaký hrozný problém..ale mňa to stále hnevá... a viem, že kebyže to spraví znovu, tak je koniec.
co si o tom myslite vy?

Lills

No ja som asi divna, ale mne to pride normalne. Vobec by mi nevadilo keby spal moj priatel pri kamoske/spoluziacke, ved mu predsa verim a rovnako aj mne sa zda normalne prespat pri kamaratovi. Jasne, ze len raz za cas, nie 5x do tyzdna :D
Ale ja nie som vobec ziarlika, mne taketo veci nevadia.

Ja mam tiez par skvelych kamaratov, chalanov, a beriem ich ako bratov, nie ako potencialnych frajerov :D ;)

alexis swan

jasne napíšem :) ... teraz nič..je celkom milý, aj sa snaží byť lepší. ja som len zvedavá koľko mu to vydrží. a strašne dúfam že ma už nesklame. uvidím.
ale to je u mňa teraz problém, že ja sa už nechcem sklamať, nechcem sa trápiť... a vedomie toho, že by sa také niečo malo ešte niekedy stať ma strašne odrádza od neho. načo mám čakať a znova sa na nho úplne ,,namotať" keď aj tak viem , že príde zase ďalšia rana? a možno sa zmení, ale ja o tom silno pochybujem.

alebo?

vzhladom nato, ze vies pisat, tak asi mas dostatocne velku inteligenciu nato, ze vies, ze na to by musel byt clovek mrtvy(minimalne v kome, ale tam taktiez pracuje mozog) aby na nic nemyslel:) ci ta precenujem? pise za teba pani opatrovatelka?:)

alebo?

neopdovedal si, ako mozes povedat, ze to zeny potrebuju, ked nie si zena? vynasiel si enjaky stroj, co vidi ludom do mysle? sikovny si potom:)

uhlie

Neviem o tom, ze by som na niekoho utocil. Alexis swan potrebovala moj nazor, tak ho dostala. Ostatne ani nema vyznam komentovat, bo to su len trapne pokusy urazit ma. Zienky si jednoducho vzdy a za kazdu cenu potrebuju dokazovat svoju pravdu.