Bolest prsta na nohe

Príspevok v téme: Bolest prsta na nohe
prstek

Prosim Vas neviete co by to mohlo byt, alebo na koho sa obratit, velmi ma boli prst na nohe co je pred malickom ked na nohu naslapnem celym chodidlom, ked ho mackam tak neboli oba ked chodim. Predtym ma bolieval iba v zime iba von myslela som si ze to moze byt aj z vysokych tapaniek,ci z tej zimi ale uz ma boli aj doma je to taka paliva bolest ktora pri stupnuti na nohu vystriekne do celeho tela az sa mi noha podlomi. Len to neboli vzdy, teraz mam zase obdobie ze je dobre niekedy uz s tym vstanem ze ma to boli cele dni...a zase potom nic ani naznak...nikdy som nemala nic zlomene, ani vytknute ziaden uraz ked tak zakopnutie v smatlavosti :) moze to byt nejaky zapal? alebo?

Cindy35

ked prst neboli na dotyk, ale len pri chodzi, bude to z krizovej chrbtice- asi nieco s platnickou, treba ist na magnet.rezonanciu

vitavi

Štvrtý prst od palca sa signalizuje problémy so žlčníkom. Dávaj si pozor na mastné jedlá, hlavne na vysmážané a pečené, neprejedaj sa. Jedz kvasené a zelené zeleniny, obmedzuj mäso syry a vajcia.

Vesna

Žiadna choroba. Najskôr to bude prekyslením organizmu, keď telo nezvláda likvidovať kyslý odpad a tak ho ukladá kade tade po tele, aj do lôžok prstov. Chcelo by to najskôr trojdňovú hladovku o vode a potom silne odkyslovať. Po odkyslení takéto problémy odznejú sami, keď sa telu podarí vstrebať kyslé ložisko. Chce to trpezlivosť. Tiež je potrebné skontrolovať dostatok alúdočnej kyseliny (HCL) v žalúdku, keď je jej nedostatok potrava sa nerozkladá ako má a zase len telo ukladá. Súčasne treba zvýšiť príjem magnézia (vo forme chloridu, laktátu) a zinok v chelátovej väzbe. Ostatné si vypátraj na nete.

džigo

bez akejkoľvek príčiny sa mi vyskytol ten istý problem na tom istom mieste a na tom istom prste muí to byť prejav nejakej choroby ktorá sa takto prejavuje , ale ktorej?

francis-001

Bolest v prste moze ist aj z chrbtice. Z krizovej chrbtice vedu nervove drahy az do prstov na nohy. Takze by som zvazila aj neurologa ak ta bolest ako pisete vystreluje do celeho tela. A urcite nenosit vysoke topanky :)

balu99

ja mam presne,ale uplne presne ten isty problem. este aj na tom istom prste.myslela som si ze to je kurie oko,ale na pedikure mi povedala,ze tam nic nie je. ja to mam uz asi 6 rokov, a tiez to boli hlavne v zime,ale teraz uz aj v lete. neviem akemu lekarovi s tym mam ist, ortopedovi?