HAK-AKA NESPRAVODLIVOSŤ...

Príspevok v téme: HAK-AKA NESPRAVODLIVOSŤ...
007

Vážené damy.Zamysleli sme sa už niekedy,prečo my máme byť tie ktoré skúšame tabletky/priberáme,bolí nás hlava,je nám veľakrát špatne,bolesti v prsníkocj,atď.../Prečo ešte nikto nevymyslel HAK pre chlapov,a hneď by bol svet pre nás krajší.To je ale nespravodlivost.Čo my všetko urobíme pre naších miláčikov...

Dee

mne je v podstate jedno, ze uzivam HAK. Este sa citim aj lepsie od kedy ju mam, nemam bolesti pri menstruacii, nie je taka silna, neopuchaju mi lytka, vycistila sa mi plet a ja som nepribrala. Aj keby existovala muzska antikoncepcia, aj tak by som tu moju uzivala, pretoze ja este nechcem dieta a nechcem sa spoliehat na chlapa, ktory by si ma mohol poistit s tym, ze ma nabucha a pritom tvrdi ze sa chrani.
V takomto duchu mozeme rozvinut debatu, ze preco maju zeny menstruaciu a preco len zeny rodia atd

007

Nie pani ale slečna.Zrejme mám dočinenie s mužským pokolením.Takže zatiaľ to nevadilo že ženy berú HAK,pokiaľ sa tu neobjavil tento príspevok.No čo porobíme sto ľudí sto chutí...

zds

Vazeny pani.
Zamysleli sme sa uz, preco chceme od nasich poloviciek, aby pouzivali Hak, ktory devastuje ich krasny vnutrajsok aj zovnajsok?
Je to nespravodlive, aby HAK pouzivala co len jedna polovica z paru.