internetove poblaznenie

Príspevok v téme: internetove poblaznenie
timeeea

Bol prvý deň v roku.Po silvestrovskej noci som sa potrebovala odreagovať a oddýchnuť,tak som skočila na nemnovanný chat..Ozval sa mi jeden 22-ročný chalan pol sr vzdialeny(žiadna trápna otázka na začiatku "ako sa máš" a pod.nebola, preto ma zaujal a hneď som odpísala)...odvtedy som si s ním mesiac a niečo skoro vkuse každý deň chatovala..ako veľa ludí začne s konevrzáciami typu"čo by sme robili ak by sme sa stretli" ani u nás to nebolo iné,len tam začalo niečo byť take,čo nás strašne spájalo a aj napriek tej diaľke bolo cítiť že sme sa na seba upútali niečim silnejším ako sme boli my..(vživote som nič také nezažila) vždy to bol on kto mi písal prvý,aj čislo si vypýtal,aby to bolo osobnejšie(len som mu zakazala volat)..tak sme si prezvanali vzdy ked sme si na seba spomenuli...a zrazu raz sme sa nejako míňali na nete až mi napísal "prepáč ako som sa k tebe správal"(samozrejme som o ničom nevedela ale ok lebo nič nespravil) a zacal sa spravat ako keby mu preplo(mala som pocit ze by aj z mosta skocil keby mohol uplne bol iny)som mu napisala,že sa chcem stretnúť a on nato že momentálne to nejde..a ja"si ruším stranku" a on že mam prestať a nič nerušiť a že chce aby sme sa naďalej o ničom rozprávali a že nič neriešili a nechali tomu voľný priebeh..a ja že si tu stranku nerusim koli nemu ale ze ked chce tak sa mozme rozpravat inde a on ze" mam si zalozit fb a ja ze ci si on nemoze zalozit skype a napisala som mu moj skype a este povedala ze nech sa neboji ze mu nebudem volat..a on ze nerad vola (nechapem potom naco si pytal cislo?) tak som odisla..odvtedy ani nenapisal ani neprezvonil NIC akokeby som ani neexistovala..myslite že ked ma moj skype a t.c. sa uz neozve? viem jedine to ze ma mal rad..a mi povedal ze posledne roky sa snazi nic necitit lebo sa vela krat sklamal..dokelu ked ja som si ho strasne oblubila az to nieje normalne za mesiac na nete..si uz pripadam ja ako sibnuta..

soffa

nechcem ta urazit Timea,ale asi nie si uplne v poriadku.cloveka ktoreho nepoznas,dat mu tel cislo?no mohla si mu dat aj ban.cislo rodicov,adresuu aby sme o par tyzdnou citali o dalsom nestasti!!!vidno ze si este mlada,zivot ta nauci....niektorych ludi nechapem(teraz nenarazam na tvoj vek,lebo niektory ludia su cely zivot nepoucitelny)