Rakovina a condyloma pomoc!!!

Príspevok v téme: Rakovina a condyloma pomoc!!!
fnuk

Mám 24 rokov, mala som condylomu accuminatu, ktorá mi však sama od seba zmizla. Mala som tým posiatu celu vaginu . teraz mi z cytologie vysli zle vysledky, vraj su tam nejake nalezy. Neviem nic presnejšie...K doktorke pojdem znova o týžden na konzultáciu. Strašne sa bojim , že mam rakovinu alebo že ju budem mať. Môže to byť z condylomi aj ked priatelovi po histologii povedali, ze nema condylomu rakovinotvornú, že nie je nebezpečna. Z čoho to môžem mať ja? Mate niekto podobný problém?

kaitan

MAS PROBLEMI A POTREBUJES POMOC ? OVLADAM MAGIU,PREDPOVEDAM BUDUCNOST A LIECIM.UZ VELA LUDOM SOM POMOHOL A RAD POMOZEM AJ VAM.MAM DLHOROCNE SKUSENOSTI.0902/394 812

lenka 3

skus najst tuna temu biele bodky alebo take nieco videla som aj ppbrazok tam bol. a neboj tie bodky ma kazda druha ak vyzeraju ako na tom obrazku.

kapa

ma 17 rokov a este som nemala sex,..a mam velky strach a bojim sa ist k lekarovi.Mam taky probleem ze na pyskoch mam take biele bodky a mam ich aj take strasne velke,tie bodky to su ak bradavicky lae nie su vypukle ani nic take,....prosim poradte mi!!

elin

dr. prosim ta pekne o info: ja som mala v minulosti condylomata-dala som si to len tak na chirurgii odstranit/teda v obl.genitalii a analneho otvoru/u znameho-ziadne stery na HPV. a neskor som mala zlu citologiu 3b a pritomny HPV b virus . brali mi histologiu a osetrili krcok, no i po osetreni HPV bol pritomny-myslim ze z krvi mi kontrolovali/nie protilatky/. tak sa xcem spytat/bolo to davno/ci ho budem mat stale, a ci je to pre mna nebezpecne, ked som mala tieto 2 xoroby sposobene HPV. a ked dakde v tele stale je, kde mi moze vyvolat rakovinu?? citologiu mi bravaju raz rocne a nic nevravia??......

doc

PAP je zhodnotenie výsledku cytologického náteru po určitom postupe prípravy preparátu a nazáklade určitých kritérii podľa čoho sa hodnotia buňky

kvietokii

čiže CIN je už výsledok z histologie či je displázia lahká,stredná alebo ťažká?
teda vlastne PAP vyšetrenie a cytologia je to isté?