Makeup, mastna plet, diskoteka

Príspevok v téme: Makeup, mastna plet, diskoteka
Fiction

Ahojte, viem, ze tu bolo nekonecne vela diskusii ohladom makeupov, ale... Potrebujem poradit a nikto z mojho okolia podobne makeupy nema/nepouziva. Mam mastnu plet, takze je jasne ze hladam matujuci makeup. Viem, ze nebudem matna napr. 16 hodin a tak, je mi jasne, ze po case sa zacnem lesknut, takze necakam zazraky ani vety podobne: „AJ TAK BUDES LESKLA“ – viem, ze budem... Napisem sem par makeupov a bola by som rada, ak by ste sa k nim vyjadrili...ake mate s nimi skusenosti a tak... len chcem upozornit, ze makeup nepouzivam pravidelne...davam si ho iba obcas, diskoteka, alebo tak:P..
Takze: ASTOR - Matujúci make-up Mattitude HD, L´oréal INFAILLIBLE Make-up, Maybelline SUPERSTAY 24H Dlhotrvajúci make-up (ten vraj odolava potu – je natom aspon NIECO pravdy?)...ALEBO? Viete mi poradit nejaky lepsi?:)
Dakujem:)

mataBB

ta baza pod make-up -tu ti z vlastnych skusenosti neodporucam, ak mas akne..ja sice akne nemam, ale ked si dam, vzdy sa mi vytvoria take male zapalene pupaciky...takze nekupuj si ju radsej

Fiction

bibba

Mam aj akne, a najviac sa mi masti nos, trochu celo a brada... ja ten makeup potrebujmem hlavne ked idem niekam...aby prekryl nedostatky a trochu redukoval tu mastnotu...a tu bazu od Dermacolu sa chystam kupit:)...snad to bude lepsie, nad makeupom asi este pouvazujem...sice ten spominany Dermacol Cover ma laka najviac

bibba

Fiction, co ja viem, ja som volakedy pouzivala vichy dermablend, teraz mam la roche posay toleriane teint, ale ty mas aj akne alebo len sa ti masti? pouzivam ale aj taky essence penovy z dm-ky, uplne lacny je a zda sa mi dobry, ja si ho miesam s tym la rochom, ale inak sa mi zdal dobry celkom aj dermacol caviar, ked som skusala vzorku... ale tiez sa musim prepudrovat asi po styroch hodinach, takze to je jedno, ani nezalezi aky to je asi mejkap, ked sa ti masti plet, poznam to... este by som ti odporucila jednu vec ak to nerobievas. ja som si väcsinou davala pod mejkap vzdy normalne krem aj, spravny postup je sice, krem, potom baza a potom make-up. ale uz asi vyse roka ked si davam make-up si pod neho davam len tu bazu. ta je v podstate nato, aby ti make-up lepsie drzal, ved vies. vyskusaj... ludia chvalia bazy tu v ruzovom obale od dermacolu a od znacky gosh... ja pouzivam taku obycajnu od oriflamu...

ajjaja

asdas456, no toto je teda dobra blbost, ze " mastnost ksichtu je prejavom nezdraveho zazivania " !
Skor je to zalezitost hormonalna a aj geneticky je to dane. Pri mojich dlhorocnych problemoch s pletou mam absolvovane uz hadam vsetko a nic z toho nemalo vplyv na mastenie pleti. A to mam od puberty uz veeeeelmi daleko ...

asdas456

To co je vo vnutri tak aj von,cize ak nechces byt mastna, tak si poriadne precisti traviaci trakt,lebo mastnost ksichtu je prejavom nezdraveho zazivania, zmen dietu, zacni cvicit, detoxikacia, zistit parazity v tele a budes v poho, nebudes potrebovat ziaden make-up.

Fiction

Lilii126

Ten "DERMACOL COVER" pise, ze je na normalnu plet... nie je lepsi ten "MATTE COVER" tiez od Dermacolu? ci?

Lilii126

Demacol Cover (cca 5€)

- obsahuje 50 % pigmentov, takže riadne prekryje, veľmi dlho drží, vodeodolný, hustejšia konzistencia, na tvár stačí veľmi málo
- využila som ho hlavne v lete, aj pri veľkých horúčavách na tvári držal bez rozmazania
- ako som už spomínala, je tuhší ako ostatné make-upy, preto by som odporučila na vyčistenú pleť naniesť trocha hydrat.krému a po pár sekundách naniesť Dermacol Cover, tak sa bude akoby kĺzavým spôsobom nanášať a efekt bude prirodzenejší

Fiction

bibba

No to mi je jasne:-/...ale tak by aj ten makeup trosku pomohol...uz ked ho nazyvaju "matujuci" ... :-// ... a nejaky iny dobry nepoznas?