Liecenie po obriezke...

Príspevok v téme: Liecenie po obriezke...
animalb

dobry som necelych 7dni po zakroku obriezky. pri zakroku mi pani doktorka aplikovala ovela viac injekcii proti bolesti nakolko to bolo stale pre mna prilis citlive... pod zaludom okolo penisu mam vsade uz od operacie napuchnute a citim tam taky "tlak" ...opuch je tak ,ze nevidim stehy okolo zaludu, pri obcasnej erekcii mi par kvapiek krvi vyjde... je to normalne ? kolko trva kym opuch zmizne ?ako dlho je vhodne mat namoceny penis v repikovom caji aby sa mi stehy nerozmocili ? poprosim akekolvek info ohladom liecenie po hlavne od ludi co to zazili ... strasne dakujem:)

MICHAL 1111

Zdravim som 2 den po obriezke , krvacam ako zarezany a spuchnuty som :D Mažem framikoin a gazou prelozim. Ak to prezijem tak dam vediet.
PS : op kvôli fimoze. žalud je neskutocne citlivy neznesie ziadnu tkaninu len tu gazu s hrubym naterom tej masti. som zvedavy co urobi sprcha , normalne mam z toho strach..

Marek Marek

Zdravím, som 9 dní po lokálnej obriezke, kvôli fimóze. Pomaly sa to hojí, stehy vypadávajú a ja sa chcem opýtať, že keď mám erekciu, tak stak cítim, že ma to kus po obvode sťahuje, či sa to po úplnom zahojení uvoľní, alebo ako. dik

DAVID M

cavte, ja som 3 den po obriezke, skoro vsetko je v pohode, len mam na nom taku modrinu,neviem s coho :( a na dvoch miestach som asi nemal steh alebo mi vypadol,a mam tam asi pol centimetrovu ranku, zrastie sa to samo? ci to bude treba zasit?

Maros.L

Dobrý deň, vcera ma pustili z nemocnice. Vo stvrtok som mal operaciu (obriezka) koli zuzeniu predkozky (fimoze) stale ma to avsak boli, mam pocit ako keby sa mi okolo stehou tvorilo nieco take divne, vyzera to ako hnis, ale nie je to hnis.. Bojim sa, ze mi stehy zarastu a budu ma musiet opat operovat. Doktor mi povedal ze mi stehy vypadnu same, takze vyberat ich nebudem moct. Moze sa ale stat ze zarastu ? Co musim robit aby vypadli ? Ako casto sa treba umyvat ako casto treba namacat v repikovom caji a v akom trvani ? Staci 10 minut? A hlavne prosim po akej dobe mi tie stehy vypadnu. Velmi mi pomozete hlavne po mojej psychyckej stranke lebo sa docela toho bojim. Dakujem velmi pekne za odpoved :)

Mateeej

Dobry den, precital som si cely tento clanok a chcel by som sa opytat ze ci je zavazna vec to ze sa mi,ako keby z jednej strany strhli stehy ako nevyzera to nijak hrozne,ale predsa radsej sa opytam mam 10 dni po operacii myslim si ze vsetko ide hladko zajtra ma caka kontrola u doktora uvidim ako to dopadne :P

animalb

Snazim sa :D ale ide to tazko ked kuknem dole a vidim tak nafuknuty balonik :D
sak snad bude dobre coskoro uz ,osobne take 3tyzdne tipujem este

svako

ono aj bez komplikacii ta rana vypadala divne pocas hojenia, to az potom sa to znormalizovalo, takze myslim, ze sa nemas coho obavat, framikoin je naozaj zazracna mast, takze sa ti to zrastie urcite dobre... a po uplnom zahojeni, ked sa riadne postavi a rana uz nebude branit v uplnom napnuti, budes vidiet, ze to bude super... hlavne nemaj mindraky, tym si mozes len pohorsit, treba vzdy pozitivne mysliet a aj rana sa bude lepsie hojit :D

animalb

po tych potrhanych stehoch a tom ako to vyzera teraz by som povedal,ze skoda ,ze som neni impotent :D
ale ta ironia ,ze uz pred operaciou som hovoril,ze z takej primitivnej oper. sa mi to urcite pri mojom stasti pokazi:)
som zvedavy co ten framikoin s tym spravi,kazdopadne mam uz z toho riadne mindraky,cely den len na tym premyslam

svako

ono myslim, ze kolko ludi, tolko nazorov, ale fakt je, ze tych vyhod to ma naozaj kvantum :D
a s tym statim, no neviem, mozno nestal dobre preto, ze mu v tom trochu branila fimoza... teraz je volny, tak si to uziva :D neviem, ale tak dobra potencia je vzdy lepsia ako byt impotent :D