Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?

Príspevok v téme: Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?
zufala

Prosim Vas, pomozte!Mam chlapca, za chvilku to bude pol roka co sme spolu a uz ma to prestava bavit- teda ten jeden jediny problem- este sme sa spolu nemilovali a velmi by sme chceli, ibaze on sa tam nemoze dostat, pretoze ja som strasne moc stiahnuta.. Uz ked mi tam da len dva prsty tak to dost boli a on nemoze pokracovat, lebo potom ma pocit, ze mi ublizuje.. Prosim pomozte nam niekto, lebo uz nevieme co mame robit..

janka

AHOJTE!!!!ak by chcel niekto sukromne poradit vo vztahu v sexe a v dalsich veciach kt. vas trapia kludne sa ozvite na moju adresu...janka_krajnakova@centrum.sk rada vam pomozem poradim...piste svoje problemy:)cakam

lilith

Plánovať si prvé milovanie,nemá zmysel,proste raz to príde a ani nebudete vedieť ako,a tu treba hlavne dlhú a nežnú predohru....

fefe

S priatelkou mame rovnaky problem, pri zaciatku styku ju to strasne boli. 100% vsak pomoze lubrikant (neutralny) a jemne kondomy. Vnikam do nej velmi pomaly a postupne, ked uz vniknem cely, ulavi sa jej, bolesti zmiznu a dalej je to uz len naherne. Predohra je ale tiezdolezita namä pre nu. No mna predohry (a dlhe) bavia. je to krasne. Prajem vela zadaru.

tina

To mozes mat aj zo psychiky ta hra dolezitu ulohu...urobte to necakane a pomaly. nikam sa neponahlajte a pomalicky si to vychutnavajte. len ziadny strach...treba sa uvolnit a nemyslet nato,ze to bude boliet...drzim palce :))

kavenka

ahoj zufala no ja som mala tiež taký problém ako ty len musíš isť na to velmi pomaly predohra je teraz dôležitá bozkávajte sa maznajte sa velmi romanticky a uvidíš pôjde to hlavne nemôžeš myslieť na to že sa bojíš proste sa uvolni a potom to nehaj na náhodu..vela šťastia:-))

lilly

Tak sme divné dve, lebo mňa to tiež bolí brutálne. Prvýkrát som prišla síce o blanu, ale druhýkrát to bolelo znova rovnako. Radšej sa do toho ani moc nehrnieme...

zufala

Vdaka :) Fuha,mi to cvaklo teraz.. Asi to mozno nejde preto, lebo sa bojim, ze mi "roztrhne posvu"- nie doslovne, ale je to taky pocit..