Tampony a plavanie ??

Príspevok v téme: Tampony a plavanie ??
Joly

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. V skole nam zaviedli povinne plavanie. Problem je v tom, ze mam teraz dostat kramy. Mala som v plane ist za profesorkou a normalne jej vysvetlit ze mam kramy a ze plavat nebudem, lenze to som este nevedela co je zac..Jedna baba jej vravela ze ma alergiu na chlor a nemoze plavat. Profka na nu zacala hned hucat ze jej to neveri a ze nech pride vlezie do bazena a ked sa vyhadze ma jej prist ukazat vyrazky... !!..chapete to ?? Takze predpokladam ze s tym ze mam kramy ma posle dokelu...Ja tampony moc nenosim a uz vobec si neviem predtavit zeby som s tamponom vosla do vody..Mate s tym skusenosti ?? Je to bezpecne, je to vobec hygienicke ?? Su tampony naozaj spolahlive ?? Ja by som asi stale mala blby pocit ci je vsetko v poriadku, ci som nepretiekla alebo ci mi netrci snurka, prosim poradte...dakujem

vevericka

by ma tam skusila poslat..ts..ak tampony nepozuivas a mas dni proste nepojdes palvat..hotovo a ona to musi pochopit..

prezyyvka

Kss by som tu profesorku nakopala do riti keby ma poslala s alergiou na chlor do bazena. Ja by som sa radsej snazila plavaniu vyhnut kebyze mam menzes ale zase vela bab chodi s tamponom do bazena. Vyskusaj a uvidis. A ak si ho dobre das tak urcite za tu hodinu co budes vo vode nepretecies a snurka by ti nemala trčať.