ja uz zenam naozaj nerozumiem...

Príspevok v téme: ja uz zenam naozaj nerozumiem...
frejko

To, co sa mi nedavno stalo, skusim zhrnut do par viet.
Spoznal som jedno dievca. Velmi sa mi pacila. Postupom casu som ju zacal pozyvat hrat tenis a vzdy so mnou isla. Vtedy sme si zacali vymienat pohlady. Potom sme vymenili facebook, cislo atd. Neskor sme chodievali spolu von, az som sa jedneho dna ocitol u nej v byte, kde sme pozerali film ... dlho vsak pri pozerani neostalo, prisli dotyky, a bozkavanie.. toto sa opakovalo niekolko krat. Velmi som sa na nu namotal. Zdala sa mi naozaj super baba .. myslel som si ze to bude ta prava.. ked som sa s nou vsak chcel porozpravat o nas dvoch, povedala mi, ze ma frajera a to dost dlho, a je s nim stastna. To ma dost sokovalo, ale povedal som si ze to este predsa skusim, mozno maju spolu nejake problemy ved inak by mi nedovolila to co mi dovolila.. pokracovali sme v nasich "filmovych veceroch" az to nakonec skoncilo tym, ze sme sa pomilovali. Na druhy den som sa s nou zas porozpraval, ze preco to robi ked ma toho chalana ... povedala, ze su od seba moc daleko, a obcas jej chyba pusa, pohladenie atd. Potom sme sa asi tyzden nevideli. Ten tyzden sme si iba pisali na FB, kde bola ku mne mimoriadne odmerana, a povedala, nech zabudnem na to, co medzi nami bolo. Nechapal som... pochopil som, az ked som sa dozvedel ze bola v tom tyzdni par dni s tym svojim chalanom. Od vtedy je konec tohto naseho "romaniku", ona je ku mne uplne odmerana, neprijemna, vobec sa so mnou nebavi. Najhorsie na tom je ze ja som sa na nu uplne namotal a je mi strasne luto, ze to uz skoncilo :( .. nechapem kde som spravil chybu..akoby to uz nebola ona .. zeny, fakt poradte mi kde som spravil chybu a ako to mam napravit ?? lebo ja vam uz fakt niekedy neorzumiem niektorym ..

fgf

Nemam s takym niecim skusenosti, bolo by hnusne povedat jej priatelovi "pretiahol som ti babu"? Ked mam trpiet ja, nech trpia vsetci traja :D

....

jednoducho si natrafil na nesprávne dievča :)ty si zasluzis nieco lepsie ,devca co by si ta vazilo a aj ty ju :) a nepodvadzali ste sa :)milovali ..atd :)

....

jednoducho si natrafil na nesprávne dievča :)ty si zasluzis nieco lepsie ,devca co by si ta vazilo a aj ty ju :) a nepodvadzali ste sa :)milovali ..atd :)

uhlie

Na to nie je nic nezrozumitelne. Ak clovek niekoho ma, to znamena, ze sa s nim stretava a travi vela casu. Ona ta vlastne klamala, ked hovorila, ze niekoho ma, lebo cas travila s tebou a nie s niekym inym. To dievca bolo podla mna trochu pri....ne, ale v tom spociva prave tvoja vyhoda, ze sa na nu nemusis viazat. Pochybujem, ze by si mal o taku zienku zaujem. Ber to tak, ze si uzitocne stravil cas, ale dalej by to bola pre teba strata casu.

bibba

akoze comu nerozumies? aku chybu si spravil? ved ziadnu si nespravil. mozno akurat to, ze si ako truhlik za nou chodil este nadalej po tom co ti povedala, ze niekoho ma... to bola tvoja chyba. mne by sa taky clovek asi znechutil, a este po takych slovach, ze: "chybala mi pusa a pohladenie"... akoze sorry, ale spravil si zo seba blbca, s ktorym sa mohla pohrat ked nebola so svojim alebo ked sa nudila... jedine co mozes napravit je to, ze to uz nikdy neurobis... tahat sa s niekym kto je zadany. halo! :DDD

kafe

frejko, ja zase nerozumiem tebe.
Prečo si domýšľaš. Povedala ti, že má frajera/je šťastná a len ty si si doplnil: ALE určite majú krízu. Pretože tebe by to ohromne vyhovovalo, čo? Mimichodom, aj keby tú krízu mali, je dosť hnusné ju využívať na brebratie frajerky. Krízu si majú riešiť tí dvaja dotyční. Buď si istý, že aj ten najkrajší vzťah prechádza krízami a ak doňho začne niekto rýpať zvonku práve keď je v oslabení, môže sa zosypať. Páčilo by sa ti, ak niekto opaľuje tvoju frajerku práve keď ste týždeň pohádaný? Nauč sa chlapče vnímať realitu takú aká je, neprifarbuj si fakty vo svoj prospech, tak ako to tebe vyhovuje a hlavne rešpektuj vzťah druhých dvoch ľudí. Ak vieš, že je kočka zadaná okamžite ruky preč. Aj keby si to vymýšľala..
Prosím ťa, načo hľadáš "tú pravú"? Ľavá byť nemôže? Alebo neni lepšia pravá s ľavou? Pravú babu nikdy nenájdeš, vždy kočka bude mať aj svoje chyby. Tak sa zobuď a okrem úžasných vlastností si všímaj u kočiek aj ich negatíva, tie sú dokonca dôležitejšie ako pozitíva. Veď sa len pozri na tú tvoju skoro pravú. Môže to byť fajn baba, ale ako partnerka nestojí za veľa. Teda pokiaľ sa o ňu nechceš deliť a žiť v otvorenom vzťahu.
Pozri sa tiež na seba očami ženy a sprav nejaké drobné zmeny, aby si TY bol TEN PRAVÝ. Nehľadaj, ale buď tým pravým. Lebo možno si fajn chalan, ale také malé detaily ti unikajú. Normálne baby predsa nebudú hľadať chalana pod úroveň (preberať kočku inému chalanovi je dosť pod úroveň).

frejko

dakujem vam vsetkym za povzbudenie .. jj je to mrcha a mozno je aj trochu moja chyba za naprek tomu ze som vedel, ze ho ma, tak som isiel po nej ... ale to nikto z vas ked bol zamilovany, neurobil nejaku hlupost ? :D .. no s tym zabudnutim to nebude az tak jednoduche lebo sa dost casto vidime .. byvame blizko seba.. ale nevadi treba sa cez to prehryzt a za par rokov na to budem v dobrom spominat .. snad

GorillaZ

Nechapem ako tomu nemozes rozumiet. Proste ta vyuzila a bodka. Je to cista mrcha ktora bude motat chalanov este dlhu dobu. Pouc sa z toho a zabudni na nu.