Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Emka22

Baby, vidno, že nemáte žiadne problémy....riešite trápne otázky....skúste naplniť svoj život aj trochu hodnotnejšíme vecami ako sú kalórie...Vaša hodnota nezávisí od toho či vážite 51 alebo 52 kg!

iwus93

SmajlinQa: V lete 47-49 kg ako kedy a teraz 50-52 kg
Harmonia: tak to máš šťastie, ja mám tiež rýchlejší metabolizmus ale aj tak priberám

harmonia

iwus93 to máš super... ja sa inak prežieram , celučičký deň a samozrejme všetko nezdravé veľmi nezdravé o postavu mi tak nejde kedže tú mám štíhlu skôr mi ide o zdravie... a ja jem skutočne tak veľa ,že z toho by sa najedlo aj 5ľudí

iwus93

ja sa hanbím čo som zjedla dneska!
bola som na krvi, a potom som šla za mamou a tá mi kúpila lekvárový koláč z obchodu (80g) to som predýchala a potom na mňa vyvalila trubičky s orechovou náplnou či akou, no samozrejme že som to zjedla, malo to 80 g) asi 1600 KJ :( potom mi vravela že mám na obed palacinky
ach takže obed-2 palacinky s lekvárom :(
fuj strašne sa cítim zle, a aj prejedene z toho :(
cvičila som 1 hodinu na orbitreku, neviem ako som to vydržala ale vydržala ale neviem kolko som spálila, lebo nemám tú blbosť kde to ukazuje.
A ešte som stretla aj známu a pýtala sa ma či som neschudla že vyzerám ako cverna.
A pritom som práveže trochu pribrala a nie schudla :/

cinni

a dalej je rozdiel, v com prijmes tie kalorie... sacharidy konzumovane poobede a vecer si telo uklada... takze je ine ked si das kuracie so zeleninou, alebo lekvarove pirohy:) jasne ze by bolo vhodne vynechat sladkosti a potom budes mat problem ako ja naskrabat tych 1500 kcal denne:))

cinni

no ak by si cely den lezala v posteli, tak by to bolo vela... ale beznou aktivitou cez den (chodza, hygiena,praca alebo skola, jedenie,statie,upratovanie,praca na PC...) ti vezme okolo tych 400 kcal... ked sa fakt nejak nenamahas, takze ti ostane okolo 1200 kcal na fungovanie organizmu.. pokial chudnes, neprijimala by som menej ako 1500 kcal,koli spomalovaniu metabolizmu ale to omielam uz dookola :))