Ako zvacsit maly penis

Príspevok v téme: Ako zvacsit maly penis
kiko11111111

Dobry den chcel by som sa vas opytat ci ma niekto z vas skusenosti s kombinaciou tabletiek Muscle X edge + Orexis alebo Virility Cock growth + extreme NO ,ktore sluzia na zvacsenie penisu. Alebo inu moznost zvacsenia prirodzenia, pretoze mam ho len 7 cm a dost ma to frustuje. Ak by ste mi neako poradili budem vam len vdacny.

André

Chlapi, ja som si kúpil zo stránky www.nanpharm.webnode.sk prípravok XTRASIZE. Je to fakt pecka. Mám teraz inú bakulu aj výkonosť je super, aj je hrubší.Ale musel som to užívať aspon 4 mesiace kým sa to poriadne prejavilo.Za tie love to stojí.Odporúčam!! A aj MAXATIN nie je na zahodenie ak chcete babenku prekvapiť s riadnym vytriskom :DD

krtecek

sú natahovacie cviky ktoré funguju určite, je vela stránok, tak tu nepíšte hovadiny...dá sa všetko v dnešnej dobe predsa

Jefitto

Mirbook a čo by si chcel? Ja mam 19 a cca tých 17cm... si nemysli, že keď bdueš mať 19 rokov ty, že budeš mať 38 cm...

pan d.

Takmer vsetko sa da operativne upravit, mozes ho mat aj po kolena:D Akurat, ze oplodnovat budes zeny a nie slonice:DDDD