Vlasy - starostlivost z vlastnej skusenosti

Príspevok v téme: Vlasy - starostlivost z vlastnej skusenosti
LINDA123

Dobry den , chcem sa vas spytat na starostlivost o vase vlasy z vlastnej skusenosti a co by ste mi odporucili a ake pripravky , sampony , kondicionery , masky , znacky vlasovych kozmetik a domace masky na vlasy.mam casto mastne vlasy ,ale konceky su rotstiepene a vlasy znicene.moje vlasy su riedke slabe a namahane a casto si ich zehlim ,kulmujem a natacam.nie som si ista ci je pre mna vhodne pouzivat regeneracne sampony atd ak sa vlasy casto mastia. co mi odporucate ? dakuem vopred

Catali_na

orchidejka, určite ten odvar skorej:) napríklad ja mám s dixi žihlavovým šampónom zlé skúsenosti. Nielenže mi neodmastil vlasy, ale maa som ich po ňm spľasnuté a také "bez života". samozrejme vela ludí ho tu ospevuje, al mne nepomohol. Učite skor ten výluh.. ZA TEN BY SOM DALA RUKU DO OHŇA :)) pretože je super

winki

Moja skusenosť:......drahé prípravky sú len blby reklamný ťah.
Samozrejme začiatok je prekonať tú bolesť a dať si ostrihať zničené konce. Naozaj.

Potom pravidelne raz do mesiaca robiť oplachy z výluhu zo žihľavy,,,,ja používam klasick žihlavový šampén na umývanie a k tomu od gliss kur balzam alebo masku,,,,podla toho ako mám čas a samozrejme pred kazdým umytím si dám na vlasy olivoový olej aspon na hodinku.

Catali_na

Ahoj linda
aj ja by som sa chcela podeliť o svoje skúsenosti. Vždy som túžila mať dlhé krásne vlasy. No tie moje sú PRESNE AKO TVOJE. mastiace sa pri korienkoch a štiepajúce sa pri končekoch + sa mi lámu. Asi roky dozadu som si farbila vlasy (dokopy asi 2x) a totálne sa mi zničili. Mala som ich tak po plecia. TERAZ ich mám pod lopatky. a čo mi pomohlo? žihľava!! Nasušila som si jej kopec a varím si z nej výloh, ktorým vlasy premijem. NIELENŽE mi vlasy vydržia nemastné o jeden deň dlhšie, ale sú lesklé, hebké a krásne zdravé ;) tak skús ;)

ayudomi

presne ako povedala sivulienka
ale keď sa chceš IBA zbaviť vlasových problémov, tak si nemusíš farbiť vlasy. sú aj henny bezfarebné. napr. z tej značky: henné color paris, si môžeš vybrať - neutrálnu, bylinkovú

sivulienka

po henne mozes farbit normalnou farbou ale az s odstupom 3 tyzdne cca...inak ti mozu zreagovat do zelena...tak isto henna by sa nemala dostat do styku s kovmi...a rovnako hennovat mozes az s par tyzdnovym odstupom po farbeni chem farbou

ayudomi

ja by som poradila hennu. tá väčšinou odstráni všetky vlasové problémy. ja mám vyskúšané henné color paris. mala som rýchlo mastiace sa vlasy a vypadávali mi. a pomocou henny som sa týchto ťažkostí zbavila.
inak po henne odporúčam starať sa o vlasy prírodnými výrobkami, keďže henna je prírodná, tak aby účinok vydržal čo najlepší/najdlhšie.