Konizácia - mate skusenosť?

vierka

Ahojte, ja som 5 den po konizacii LEEP . Po navrate domov z nemocnice mi začalo slabe krvacanie, čakam síce menzes na budúci týždeň, ale bojim sa, či sa niečo neskomplikovalo. Je to normálne?

tera

@slniecko = dakujem za odpoved.
Viem kazdy hovori, ze to nic nie je, len to ze ja mam 28 a ziadnu dceru:), a ked to tak citam ta liecba po tom zakroku je dost dlhaaa..:(( ale co uz snad to prezijem ..., asi musim fakt mysliet pozitivne:)

slniecko

ahoj tera.tak ako som uz pisala minuleho roku som bola na konizacii.v pondelok som si bola po vysledky avsetko mam negativne.treba hlavne pozitivne mysliet a papat vela brokolice a ovocia s tym nic nepokazis.tak vela stastia.ja mam 29 a 4 rocnu dceru .drzim palce

tera

ahojte,
mam 28 a vysledok 3B opakovane, HPV negativ.., asi ma tiez caka ,,konizacia,, :(((((, ako tak citam tieto Vase prispevky, nic moc,a je to smutne, ze vela zien trpiii

martinag

Zdravim vas.Chcela by som sa spytat. 3 roky sme sa snazili o babatko s manzelom a nic. Teraz som absolvovala vysetrenia a mam ist na Konizaciu krcku maternice. Nemam HPV virus. Pocula som ze som mohla mat upchaty krcok maternice tymi abnormalnymi bunkami a spermie sa tam jednoducho nemohli dostat. Mohlo to byt dovodom naseho neuspechu? Moze sa to po konizaciu popravit? Dakujem, Martina

Ivka 1

Nezabudka veľmi účinné je pitie Aloe Vera gélu s brusnicami a do pošvy aplikovať aspoň jeden mesiac aloe gelly.Prelieči to
krčok maternice

nezabudka

ahojte, mne ju lekar odporucal ked som mala 28 rokov kvoli opakovanemu nalezu III. ale nesla som. iny lekar mi povedal, ze je to riskantne ked som este nerodila, ze s krckom sa nema manipulovat kvoli buducim tehotenstvam. teraz mam vysledky dobre, I, ale stale mam pochybnosti, co sa na tom krcku deje. vraj pit cerstvu stavu z grepu pomaha proti HPV

driny4

ahojky,, ja som tiež týždeň po konizácii, a pohlavný styk odporúčajú až za 6týždňov,, tak sa nikam neponáhľaj))

gabi85

dobry den, som tyzden po konizacii krcka maternice. mam 22. ziadne komplikacie,hoji sa to dobre. kedy mozem mat znovu pohlavny styk so svojim partnerom?dakujem

valérial

Ahojte. Ja mám tiez skúsenosti s konizáciou, bola som operovaná vo februári 2006. Potom mi z hystológie prichádzali samé dobré vysledky. Operácia bola v pohode, nemala som ziadne bolesti (vraj kvoli tomu, ze som mala len 22 rokov. Na PN som bola skoro dva mesiace, ale len kvoli tomu, ze trochu dlhsie trvalo, az my vypadali vsetky stehy. Akurát vcera som bola na kontrole, kde mi nanestastie oznámili, ze konizáciu bude potrebné zopakovat, nakolko povrch krcku maternice nie je hladky, nakolko som mala viackrát opakovany vytok. Chcela by som Vás poprosit, aby ste mi poradili nejakého odborného lekára, nakolko som pocula, ze nie je nutná operácia a stací aj osterenie laserom. Vopred Vám vsetkym dakujem.