nema chut na sex

Príspevok v téme: nema chut na sex
ALfred

Zdravim, chodím so svojou priateľkou už 9 rokov. Sex mame tak akurát raz-dvakrát za 2 mesiace, pretože nemá naňho chuť a ja sa môžem snažiť ako chcem, nič z toho nieje. Poraďte mi, prosím, robím niečo zle? Nechápem tomu, na stereotyp vo vzťahu sa sťažovať nemôže, vždy sa snažím urobiť čo jej na očiach vidím. Snáď jej môže vadiť to, že som fajčiar. Má nejaký komplex zo mňa alebo kde je problém?

ALfred

fialka123: ja nie som dobry v rozdavaní rád, ale podla mna, byvat s rodicmi nieje bohvie co....skus mu to povedat, ale musis najst vhodnú chvilu, aby nemal pocit, ze zase otravujes s pi.ovinami. Aspon mne by to dobre padlo, ze mi to povie priamo a necaka kym to chlap uhadne alebo co ja viem co. Ja by som osobne odporucal romanticky výkend niekde v horach alebo neviem kde. Ja som bol napr. na terryho chate a dost mi to pomohlo, aby som zistil, ze mi je s ňou dobre a ze co vsetko by som mohol robit lepsie, aby bola stastna....

fialka123

alfred : ja mam taky isty problem. som s priatelom 5rokov, byvame spolu aj s rodicmi a ked uz ze mozme to robit tak vobec nechce, ked mame byt sami doma tak on chce ist na navstevu z mojimi rodicmi ach a najhorsie co ma uz doraza je, ze ideme po ulici a ma uz ani za ruku nechyti a ani ma uz neobime, ked to potrebujem :( ja uz neviem co mam robit. sami zda cim dlhsie sme spolu tym to ide dolu vodou....

ALfred

vdaka za radu. Mozno, ze mi je neverna a preto sa nechce so mnou milovat, lebo sa hanbi alebo bojí aby nieco zlé nespravila, aby som to nezistil.

Inner

alfred,

mozno uz opadla nejaka ta iskra, mozno jej prekaza nieco ine. Hovori sa, ze muz ma spokojny zivot, ked ma sex. Zena ma sex, ked ma spokojny zivot. Nerob vsetko, co jej na ociach vidis, inak si ta prestane vazit. Opytaj sa jej priamo. So samotnym sexom to vacsinou nesuvisi.

No ak uziva antikoncepciu, ta zabija libido. Moze byt aj chora, moze mat hormonalnu poruchu, malo kyseliny listovej, atd. Pricin je vela, no je na tebe, aby ste si to vykomunikovali.

ALfred

No mna uz to tiez pomaly prestava bavit sa snazit o nieco, klesa mi sebavedomie a k tomu mam dost stresujúce povolanie a myslel som si, ze sex by ma dokazal upokojit, ale nakoniec je to este horsie, pretoze sa vzrusim a potom z toho nic nieje a este som viac nervoznejší. Takže som to už aj prestal skušať