Zväčšenie penisu

okoloiduciXY

to PoPotvorka 23:49 - mýliš sa na plnej čiare. chlapovi stačí že si tam vidí sám, na frustráciu nepotrebuje zízanie a hodnotenie druhých. preto tu občas vznikajú takéto témy. a pokiaľ sa ešte stále čuduješ, tak to je preto že to podľa mňa dokážu pochopiť len muži :)

Solomon

pan d. prosim ta najprv si rozmysli co pises, neviem co si napisal v tejto teme, ale musel som ta uz zopar desiatok krat nahlasit vdaka tvojim sprostym nazorom ktore nemaju s realitou a medicinou nic spolocne, davaj si pozor lebo este nechtiac svojim zlym nazorom niekomu tu na fore ublizis.

PoPotvorka

pan d.
podstatne na hlavu je ,ak vnimas Boha ako niekoho ,kto vychadza z iluzií a nie z reality
neviem ako ty ,ale je mozne ,ze Boh bol skor historickou postavou (netvrdim ,ze nemohol mat nadludske schopnosti)
-
Magy
no ... ale to je trosku o inom ,pretoze my vam tam tak nezizame ,ako vy nam a nas to sakra moc frustruju, tie vase narazky na nasu hrud a ako viete ,zena ovela skor podlahne ako muz ,preto sa cudujem ,ze vobec to tu riesia muzi
co si necital Bibliu a nevies ,co stvarala Eva :D

Magy

Popotvorka - to iste by som sa mohol spytat vsetkych tych bab, co si davaju robit plastiku. a ze ich sakra viac, ako chlapov, co si davaju zvacsovat penisy!!!

PoPotvorka

a naco chcete kafrat Bohu do remesla ?
co si potrebujete "uhnat" nejaku "frakturu" ,ako potom budes zit s takym kyjakom nefunkcnym ,len neskusajte blbosti !!