Jessa, libresse, tesco vlozky...

sasanka123

jessa pouzivam iba intimky,take ruzove s vonou ale teraz mi ta vona trochu zacala prekazat,pretoze je velmi prenikava.libresse som niekedy pouzivala ale nocne nie,iba denne.tesco vlozky som este neskusala.always cez noc mi viac pretekali ako ostatne.neviem ci su tieto vlozky lepsie ale celkom dobre.ved aj tak platime iba za znacku ktora nema vatcinou vela spolocneho s kvalitou

darina32

ja používam jessy - obyčajné bez aprfumy a tampóny tampax s aplikátorom (nemusím ich držať v ruke, kým idú tam, kam majú :) ) No a slipové tiež jessa, poskúšala som všeličo a všimla som si, že veľa žien má z allways a podobných plastových zapareniny a mykózy. Tie s dierkavým povrchom preto nepoužívam...navyše mi nebol príjemný :P

jingles

čo sa týka slipových vložiek u mna je dôležité aby držali na mieste a aby sa po čase tak nezgužvali - discreet ocean breeze, pri menzese plus aby od spodu nepretekali - lydie 50ks 1.35€, popr. carefree plus large, normálne vložky: bella zelene (povrch podobný always ale jemnejší a nešuchocú tak ;) a modre (bavlnene) - 20ks za 2€, tampony - ob silk touch (treba kupit velke balenie 16ks za 2€ abo 2 + 1 zadarmo okolo 5€)
poskušala som všeličo ale toto mi najviac vyhovuje ;)

wendy298

scotch, skús iné, fakt, sú aj lepšie a lacnejšie varianty... ob-čka aj mne veľa krát pretiekli a ani neboli plne nasiaknuté..moja skúsenosť.

Scotch

no ja pouzivam o.b. a always, ale su dost drahe, preto asi najblizsie radsej skusim inu znacku.. tie o.b...neviem ci je chyba v tom ako ich zavadzam, alebo v tamponoch,, ale dost mi pretekaju.. ked mam silnejsie krvacanie, pretecu mi pravidelne a dost po kratkom case... aku mate vy skusenost? a inak always sensitive su podla mna super, len keby neboli take predrazene..

wendy298

z vložiek sú podľa mňa najlepšie bella perfecta, sú aj parfumované aj neparfumované... odporúčam vám vyskúšať!!!

wendy298

moje postrehy:
always (vložky)bežné- nie sensitive= hrozné, ako v igelite, šuštia pri chôdzi !a zbytočne predražené
always (intímky)= sú hrubšie ale používať ich ku koncu menštruácie je fajn, ale drahé
naturella (vložky)=kedysi som ich používala ale po čase mi vadila vôňa
naturella, discreet= kvalitné, dobré, spokojná :)
OB tampóny= dosť drahé, nesajú poriadne, silk touch mi trochu vadí...
kotex= celkom fajn, používam ich bežne a som spokojná, podľa mňa lepšie ako ob! a lacnejšie
od jessy vyskúšam všetky výrobky, keď čítam že je to fajn, ste spokojné, sú dosť lacné a šetria životné prostredie a telo :D

lochness

katheryne, jessa silktouch nemaju, no podla mna su rovnako jemne ako tie silk OBcka, nevidim rozdiel... kup si nejake male balenie na skusku alebo si pozicaj od nejakej kamosky ktora take ma, aby si zistila ci ti sedia, ak ti nesadnu nic sa nedeje, ak hej tak usetris :)