rok bez sexu

Príspevok v téme: rok bez sexu
romanecka

Za poslednych par mesiacov sa mi stali dva podobne pripady. Mala som dvoch priatelov - nie naraz. A opakoval sa ten isty scenar. Obaja mali 30 rokov, plus, minus. A obaja na mna tlacili, co sa tyka sexu. Mne sa to po 2-3 tyzdnoch zdalo velmi skoro a odmietala som. A tak oba vztahy skoncili velmi rychlo, s vycitkami, ze robim drahoty a ze 30rocny chlap to potrebuje, lebo je na vrchole svojich sil, atd atd. keby sa mi to stalo raz, tak si poviem, ze som natrafila na blbca, ale stalo sa mi to 2krat, tak som bola z toho dost znechutena a odvtedy mam dost obavy znova si nieco zacat.
A vcera mi kolegyna hovorila, ze jej 18 rocna dcera chodi uz rok s 30rocnym priatelom a ze este nemali sex. Tak to trosku upravilo moju mienku o muzoch :).
Ja nie som nejaka puritanka, sex je normalna vec vo vztahu podla mna - len jednoducho nezda sa mi spravne skoncit s niekym v posteli, ak ho poznam 2-3 tyzdne a videla som ho mozno tak 5krat dokopy.
Ake mate vy skusenosti? Potrebuje 30tnik sexovat v jednom kuse :), alebo dokaze vydrzat aj rok bez toho, ak ma pri sebe priatelku, ktoru ma naozaj rad a vazi si ju a ona sa zatial na to neciti?
( Ja by som ho rok netrapila, ale 18rocne dievca v prvom vztahu v tomto chapem:) )

jajka001_

si im mala povedat, ze ked to potrebuju, nech si sami pomozu :) kks jake nechutne, aby si sa citila jak kus masa