Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví

Príspevok v téme: Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví
SashaXY

Ahojte, zaujímajú ma vaše názory na to, keď chlap odmieta vziať svoju partnerku von. Žijeme spolu, chodievame do kina, na večere, k priateľom, ale čo sa týka žúrok v meste, tak ma odmieta vziať, vraj sa pri mne nezabaví a neuvoľní. Že chce byť len s chalanmi. Jeho kamaráti tiež neberú priateľky von na party alebo žiadne nemajú. Vždy keď sa chcem o tom porozprávať, tak sa pohádame, pretože on nechce ustúpiť. Povedala som mu, že mne neprekáža, keď chodí na pánske jazdy, ale že potrebujem vidieť aspoň niekedy jeho záujem o to, že by sa chcel ísť zabaviť so mnou, ale on začne znova s tým, že pri mne sa nezabaví, že by som žiarlila a to on nepotrebuje. Pritom viem, že vonku nebýva len s chalanmi, postretávajú aj kamarátky, čiže to nie je vždy čisto pánska jazda. Keď mi takto ostro povie, že so mnou proste nepôjde a hotovo, tak mám zmiešané pocity a už sa mi premietajú v hlave najrôznejšie scenáre. Chcem mu veriť, ale neviem čo si mám pod tým už predstavovať.

jajka001_

mata, vztahy su naozaj vselijake. myslim ze sasha chce ale normalny vztah. kde sa budu lubit, respektovat a nepodvadzat.

mataBB

ja poznam vela takych vztahov, kde chalan chodi sam von, baba sama a su spokojni...a su spolu uz dlho..ide len o to ze niekto z toho robi problem a niekto nie

jajka001_

ano, kebyze to neriesis, kludne si dalej robi co chce a ty sa dalej trapis. on sa nezmeni, uz si to uvedom. nema o to zaujem. nezaujima ho co prezivas , co si myslis a na com ti zalezi. radsej sa s tebou rozide akoby sa mal vzdat tych zuriek s babami. o nic si neprisla, najdes si chalana ktory ta bude lubit naozaj a nie len o tom hovorit.

mataBB

sasha vidis, pre toto netreba taketo veci riesit cez forum, kde ti radia cudzi ludia, ktori to nepoznaju a nepoznaju ani vas vztah!

SashaXY

práve sa so mnou rozišiel. vraj sa do týždňa odsťahuje, už v tom vraj nevidí zmysel a vie, že ma nebude ľúbiť. Ale môžeme sa vraj naďalej stretávať, vraj nám to prospeje. Vraj ma má rád a záleží mu na mne, ale on sa meniť nechce a ja by som sa pri ňom len trápila, lenže ja ho ľúbim a mám pocit, že som to všetko pokazila ja, keby všetko takto veľmi neriešim, tak sa to nestane, neviem čo mám robiť, ako to napraviť, povedal, že sa to napraviť už nedá. A ja som tomu vzťahu tak verila, fakt som mu verila...

uhlie

No podla mna by si mala sama najlepsie vediet, ci si zabavna, alebo nie. Urcite by si nemala verit vselijakym zakomplexovanym buchtam, ktore ti tu akoze radia a ohovaraju tvojho priatela, hoci ho nepoznaju.

Deria

sashaxy, prebud sa, ty musis ziskat viac sebavedomia, lebo inac ho to stale bude tahat prec od teba. i ked su typy, ktore nikdy nenajdu pri jednej zene pokoj, lebo maju potrebu sa utvrdzovat, aki su uzasni a to tym, ze stale vyhladavaju baby a dobrodruzstva. zmen svoje spravanie, chod castejsie von, urcite najdes niekoho, ak budes chciet, staraj sa o seba mimoriadne, proste snaz sa v nom vzbudit ziarlivost. ak to nepomoze, myslim, ze patri k tym dobrodruhom, ktori sa nikdy nezmenia. v ziadnom pripade to nie je dobry signal, ze ma tak casto chut ist sa zabavat bez teba!

xy:)

takze kamosky mozu ist s nim von ale ty nie. zaujimave.. no potrebuje balit holky, zavadzala by si mu tam, preto ta tam nechce.

lea26

smajliQa niekedy sa neda z lasky zobudit, pokial nedostanez od zivota obdobnu facku, ako ja, preto Sashu chapem. Vzdy zena veri, ze sa chlap zmeni, co sa nikdy nestane, treba vymenit model a ist dalej.