na co mate uchylku?(slabost)?

Ewka12

ja mam uchylku na minanie penazi,oblecenie a hlvne kozmetika,sampony na vlasy.vzdy ked mam nieco navyse to miniem.neviem si nic odlozit.este mam uchylku ze nezaspin pri nieco blikajucom alebo ked nieco tiká,hlavne hodiny

ta3

momentalne su to vyprazane hranolky, doma ich nerobim skoro vobec, lebo su vsakze nie zdrave, ale ked idem do mesta, skoro vzdy si poviem, dnes hranolkam odolam, no len co sa priblizujem k miestu, kde ich kupujem, jednoducho zabudnem na vsetky odhodlania nepodlahnut, je tam 6 clenny personal a uz ma vsetci poznaju a vedia co chcem, nikdy nic ine, iba hranolky, jednoducho som na nich zavisla, az ma to hneva

sweater

lostik, cez co si kupoval tu elektroniku? ebay? vyslo to aj s postovnym aj so vsetkym ostatnym co ma momentalne nenapada, lacnejsie? :)

Jooe Ker

lost
mas neskutocnu "uchylku" na pisanie dlhociznych viet,prispevkov ,ked citam po tebe zabudam o com to vlastne je a akosi sa stracam v teme :)))
daj si naprogramovat makro (ci ako sa to vola)
ale mas spravny pohlad na vec v temach

lost

bohuzial na nic :(

ale snazim sa oklamat, ze cokoladou, ehm... hmm (rozmyslam), á ... á , hm, auta? cestovanie? nezdrave jedla? este nie je 22 hodin, tak pri jedlo skoncim :D

za mlaadi.. teda ked som mal 16-17 rokov, tak som si povedal, ze proste musim, MUSIM, mat dobry PC a tak som na jeden setril.

(sialene) som si predstavoval, ze:

"Tu bude moj prvy LCD monitor"

Za par mesiacov tam aj bol. (bez pomoci rodicov, viac menej svojim usilim a timovou pracou kolegov).

Potom to bol novy PC. Za par mesaicov bol aj ten. Potom to bol notebook, mp3 prehravac, fotak, kamera, ipod (nie ipad) (na sr to bolo scifi). To bola haluz, to boli pohlady rodicov, brata, ked vsetko toto doslo postou z USA. To bolo upratovania z rozbalovania.

Cize viac menej moja uchylka bola (relativne)hi tech elektronika.

Casom sa mi to vypomstilo, lebo vsade som mal len nejaku "elektronicku hracku" a vzdy sa mi ako na potvoru zamotali kable, ze som si musel zobrat volno, aby som si ich rozmotal.

Dnes elektroniku NENAVIDIM.

Pocitace si robia co chcu (uplne vazne, nebudem popisovat, ale je to extremne, zvlastne, dokonca aj IT-maniaci mi nevedia vyriesit problem). Hold, tie kriticke problemy musim vyriesit, ak chcem zit, tak preto ma to stoji cas a energiu, nakoniec uspejem, ale stoji ma to nervy, odtial pochadza nenavist k elektronike a jej komplikacii = cim novsia, tym komplikovanejsia = tym menej casu nakoniec usetrim (!!!).

K cokolade: neda sa na nej zit cely den a mam aj alergie. V case mladi som si ju nemohol dovolit z financnych dovodov, a ked som uz mohol (dospelost), tak som schytal alergie. No uzastne.

Auto: tak som muz :D tak som skusil aj toto, je to zabava, ale znacne riskantne. A ani moj pes to nema v laske.

zabudol som, zbrane: u nas je vlastnictvo mizerne, tak aspon airsoft, no bohuzial mojich 200m/s mi nedovoluje hrat takmer s nikym, lebo kazdy ma take "flusatko" ze az..

Cestovanie: toto by mohlo byt zaujimave, aj napriek teorii ze 'raz vsetko omrzi' pretoze svet jez pohladu 1 ludskeho zivota velmi velky.

Ale existuju veci, ktore by som vedel robit donekonecna. I ked relativne.
Jest zakusky (niektore, viem sa z nich prezrat, myslim prezrat tak ako nikto iny v blizkom okoli, hoci aj prezrat na smrt), karfiol (hmmm, asi skocim po jeden, len najst nejaky niekde), ryby (preco som si na toto musel spomenut), hudba (a zas nebudem spat), filmy (moje stare zlate casy mládí), akceleracia zo zakrut (pozdravujem pezinsku babu), ktovie ake by to bolo na motorke :D a desiatky inych veci, ktore mi, Nastastie, teraz nenapadaju.

Ale zaujimave je ze, teraz som v nejakom divnom obdobi (prechod?), ze malo veci ma vie 'dostat' za moju 'slabost' tak aby som 'podlahol' ... proste v nicom uz nevidim vyznam :D

Jooe Ker

vzdy ked idem do obchodu donesiem si kvet, crepnik asi jar to sposobuje :)
ale samozrejme ako kazda zena kozmetika,saty topanky a.........
este lietadla male klzaky