Mám právo sa hnevať?

kafe

Bubu, ten tvoj kvôli tebe huliť neprestane. Svedčí to o jeho láske ku tebe? Teraz bacha a čítaj: TY, kvôli frajerovi jeho hulenie NErešpektuješ. Svedčí to o tvojej láske k nemu?

Fakt nemáš inú možnosť, len to rešpektovať, alebo sa s ním rozísť. Hocijaký iný kompromis sa buď nebude páčiť tebe (namiesto 5x ti ponúkne kompromis, že bude huliť 4x) alebo jemu.

mataBB

bubu, podla mna to nesvedci o laske, svedci to jedine o tom, ze je na tom zavisly..to su podla mna dve rozne veci...ani alkoholik neprestane kvoli laske pit, proste to sa neda spajat s laskou

bubu :)

No ja som s tým svojim už tiež tak dlho ako ty. Zo začiatku mi to nevadilo, ale tak už som staršia a začínam mať úplne iné hodnoty ako on. A to je síce pekné, že kvôli tebe prestal, ale ten môj neprestane. Môže to naozaj svedčiť o láske ku mne?

el nino

bu bu...poviem ti len tolko, ak by si mu za to vsetko stala, vzda sa toho...ver mi..moj priatel hulil pet rokov nonstop, kazdy den a nielen v ten den raz...cize uz bol na to zvyknuty fest...ale poviem ti len jedno....prestal..a to len a len koli mne...jednoducho som mu povedala ze ja s clovekom ktori huli, pije a napodobne..proste nebudem a basta, a myslim si ze si uvedomil co je pre neho dolezitejsie..asi prilis silna motivacia ta LASKA...takze, jednoducho ak mu za to stojis...tak prestane, a ziadny kamosi abo niekto ho v tom neovplyvnia, bo aj moj mal priatelov len takych....a ....vidis..no...proste jednoducho mu povedz ze ti to vadi, ty urcujes pravidla, on moze byt len stastny ze je s tebou, a ak si ta natolko neceni aby si vybral teba...abo prinajmensom pristupil na takyto kompromis...co spominas...tak vobec nema cenu sa zatazovat s takym typkom....podla skutkov vidis chlapa, a to ako ta berie....zdar ...a drzim palusky...:))

bubu :)

Nebudem mu to úplne zakazovať. Tak ale 1-2 krát za týždeň by som tolerovala. Ale on ani na to nepristúpi. Chcem tak veľa? Úprimne sa pýtam

bambi25

Podla mna cim viac mu to budes zakazovat tym to bude horsie,a preco nemas chut byt potom s nim,je iny,inak sa sprava voci tebe?

bubu :)

No on tvrdí, že to obmedzuje :)Že preto to nerobí častejšie, lebo chce byť so mnou :D
Takže neviem..keď sa porovnáva iba s takými, čo fajčia každý deň aj 10krát, ťažko mu to vyhovoriť.

zvedavko

ja suhlasim s xyzz aj podla mna je 4-5 krat do tyzdna dost vela. Tomu sa uz neda povedat sem tam alebo vynimocne si da. To uz zrejme je pravidlo a potrebuje to.