TELO muzske vs zenske

Príspevok v téme: TELO muzske vs zenske
blazniva*

Zamyslela som sa a dosla som na to, ze sa mi nepaci muzske telo. Jednoducho, ked sa pozriem na chlapa v plavkach (napr.), tak sa mi proste nepaci, nevzrusuje ma, nepritahuje. Ale ked sa pozriem na zenu tiez v plavkach, tak sa mi zda jej telo krajsie ako muzske, viac sa mi paci, vydrzim sa dlhsie pozerat. Nie som lesbicka, ale ak sa mi paci telo nejakeho chlapa, tak len toho, ktoreho mam rada, ktoreho lubim, no lenze zenske telo sa mi paci aj bez toho, aby som tu zenu milovala. :D Toto ma zaujima, ze ako ste na tom vy? Dufam, ze ste ma pochopili :DD

jajka001_

ked pozeram na zenu tak porovnavam. vacsina zien sa o seba stara, takze je na ne lepsi pohlad. ked sa pozeram na muza, tak hodnotim celkovy zjav, nie len pohľadnost. muzi su vacsinou "pekní" len ked su mladí, neskor su skor zaujimavi ci sympaticki ci charizmatickí. alebo aj nie :) ale ked je chlap vyslovene pekný, najcastejsie je to gay.

pau

ja ta chapem :) aj podla mna su zeny krajsie :D nie ze by sa mi moj chlap nepacil. ale podla mna to je aj tym, ze nejako viac riesime zensku krasu (seba)..a preto si to aj viac vsimame na inych zenach. a mozno v tom vidime inspiraciu alebo tak :)