potrebujem surne schudnut v bokoch,brucho a zadok!! :(

Príspevok v téme: potrebujem surne schudnut v bokoch,brucho a zadok!! :(
lusiana

ahojte.potrebujem pomoct s chudnutim hlavne na BOKOCH trosku na brusku a zadok..velmi ma trapia pod pasom take tukove vacky.velmi by som si zelala to dat dolu do 2 tyzdnov pretoze za dva tyzdne mame v skole plavanie a nemozem sa ukazat v plavkach ako nejaka bomba..obmedzila som moju lenivost a pazravost..miesto toho aby som sla do skoly busom tak idem peso cca 20 minut a spat ..ked mam cas tak si idem zabehat..toto robim asi 3 tyzdne a vobec ziadna zmena..niekdo mi aj povedal ze to robim zbytocne ze to sa mi len spravia svaly.neviem co je na tom pravdy ale uz mam zly pocit z toho aku mam postavu. vopred velmi dakujem za pomoc

gabča

Máte v škole plávanie?koľkáčka si? v takom 5 rocniku zvykne byt na zakladnej, ale mozno aj na strednej neviem.:OO Aj ja mam problemy z bokmi, zdedila som, ale ako sa hovori ani pes sa rychlo nevysere. :DD to sa neda ze za 2 tyzdne chces schudnut tak aby to bolo rychlo a HLAVNE ZDRAVO! ja som za 2 tyzdne schudla 4kg a vravia mi ze to je vydno ale podla mna nie je! kup si cele plavky ak mas polovicne, daj sa vypisat alebo povedz ze si si zabudla alebo mas nadchu, behaj pomaly, jedz zdravo, ale obmedz banany , jablka(mozes jedno ale maju vela cukru) ... chces vyzerat dobre pred chalanmi alebo babami? alebo koli sebe? to si ujasni! ked koli sebe tak sa koli inym netrab a pracuj na sebe, precitaj si povzbudzujuce clanky a videa a este jedna rada: ODFOT SA PRED A PO.porovnaj a uvidis ci pomohlo. drzim prsty.

rheia99

Skús si jedlo rozložiť na malé dávky 5X denne,ráno celozrnná žemľa so syrom,zelenina alebo ovsené vločky s mliekom,na desiatu jablko,banán,obed opatrne s prílohou,pridať šaláty,na večeru len niečo ľahké a žiadne čipsy,čokolády,keksíky :) teraz všade dostať veľa exotického ovocia,figy,ďatle,sušené slivky- s tým radšej zahnať chuť na sladké a na cvičenie vrelo (aj z vlastnej skúsenosti) odporúčam americkú fitnes stránku- fitness blender.com. Sú tam super cardio a HIIT cvičenia+posilňovanie,pilates atď....

tasty

ovečka taak som to aj ja myslela

včera ma to ešte netrápilo, že mám kilá navyše, alebo že priberám roky kilá navyše,,,,,, ale POZOR, už dnes mi to vadí a chcem SÚRNE schudnúť a čo najlepšie úbytok váhy mínus 10-15 kg do zajtra :D

0vecka

tasty mne skor pride vtipne to usrne ze ako keby islo o zivot alebo co a pritom len nechce vyzerat v plavkach ako spekacik..

tasty

LOL

že potrebujem SÚRNE schudnúť, azda si tak SÚRNE pribrala, tak ako chceš rýchlo schudnúť,,,

väčšinou človek priberie za pár mesiacov či rokov kilá navyše, je logické, že lúsknutím prsta neschudne,,, tak ako dlho priberal, tak dlho môže chudnúť naspäť

strašne sa smejem ak niekto chce schudnúť za týždeň alebo mesiac to čo priberal na seba aj roky

lady alone

Ahojte pre správne, zdrave a hlavne úcinne chudnutie skúste navštíviť stránku schudnutnatrvalo64.webnode.sk. Mne osobne to veľmi pomohlo, schudla som 12 kíl, krásne sa mi vytvarovala postava. Stačí vyplniť formulár a už sa s vami skontaktujú. Predávajú stravovacie plány, získate poradenstvo, kurz výživy. Navyše poskytujú 30 dňovú garanciu na vrátenie peňazí, takže je to uplne super.