13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

efsko

Cavko baby..od zajtra začínam túto dietku..ešte som nikdy žiadnu nedržala tak dufam,že to vydržim..držte mi palce..moj ciel je 5kg :-)

bobojjjj

no momentalne mám tych 78-77kg a na moju vyšku je to nadvaha chcela by som dat dolu aspon tych 7-8kg potom nejaky ale neviem aky oddych lebo ja nezvladnem asi ako ty 4 krat po sebe 13dnovu a potom dalšich aspon 5 kg a to by som už relativne bola spokojna ...načas,mavala som pred tromi rokmi tych 58-61kg ale ja už tolko nedosiahnem...uplne sa uspokojim ked dosiahnem 65kg ahlavne ich UDRŽIM!!!!!ked som pred mesiacom držala 13 dnovku či kedy to bolo mala som 82,2kg potom mi to behalo - + 2kg

Tany

A koľko vlastne chceš schudnúť?
Dala som si takýto cieľ, udržím si to 2-3 mesiace a potom dám ďalších 5 dole :) tak to ide lepšie hlavne keď už máš kopec KG zo svojho tela dole, tak to už nejde tak ľahko a lepšie sa zbavíš menšieho počtu kg, preto taký malý cieľ :)

bobojjjj

Tany....len tri kg tak to maš super že tak málo ....tak to zvládneš ľavou zadnou tak dufamže aj ja budem nikedy koncom júna už so sebou ako tak spokojná...tak ti držím palce pa

Tany

áno začala som dnes a som maximálne spokojná zo sebou :) chcem dať dole 3kg, tak dúfam že to pôjde tak ako chcem