Odstraší ho, že som neskúsená?

Príspevok v téme: Odstraší ho, že som neskúsená?
absdiasla

Chcela by som vedieť mužský názor na babu, ktorá ešte nemala vážny vzťah. Čo ak by vám nová priateľka povedala, že ste jej prvá vážna známosť? Lebo mám 20 a doteraz som vzťah nemala. Bojím sa, že ak si aj niekoho nájdem a poviem mu to, pomyslí si, že som čudná.

Ja som ale úplne normálna, len neuznávam byť s niekým, koho neľúbim. A keďže som ešte nikoho takého nenašla, neprišiel ani vzťah. Chlapcov, ktorý by ma chceli bolo viacej, v tom nie je problém. Len som sa do nikoho ešte nezamilovala. Čo by ste si o takom dievčati mysleli?

nyky20

Nechápem ta. Fakt. Dobre sa bavíš??? Však si to nepísala ani ty. Je to skopírované z jednej internetovej stránky. Neni to ani tvoj dotaz tak neviem načo sa tu hráš.

nyky20

Normálne mi tu stupol tlak. To naozaj tí ludia nie su normálni??

absdiasla

Čo chceš týmto dosiahnut??

ked som si to prečítala včera - povedala som asi dobre nereagovala som. Ale že tá veta dakujem za podporu ma uplne doslala. O čo ti ide??

alchmist

takisto by zaujimal nazor opacnej strany, ci odstrasi chalan dievca ked ma 26 rokov a doteraz nemal ziadny vztah

lost

absdiasla,

ja by som zase chce lvediet zensky nazor na moju otazku :)

PRECO si myslia ze su CUDNE ak v 20, alebo 22 alebo 25 nikoho nemali ?

absdiasla, (zatial) som neprecital co pisali ostatny, takze mozno sa to bude opakovat, ale klobuk dolu pred ludmi ako si Ty ;)

alzbeta503

okej teraz som pochopila kde je chyba..my so sivike sa vam snazime vysvetlit rozdiel medzi Laskou a Sympatiou..samozrejme ze schvalujem ze ke kravina stretavat sa s niekym kto nam nie je ani trochu sympaticky..preto tie prvotne sympatie zohravaju velku rolu..ale vtedy toho cloveka nelubime ( hovorim o pripade ze s advaja nezmani stretli a zacali chodit von)...po case sa viac spoznaju a ked je vztah vyzretejsi mozu povedat ze sa lubia...preto rozumiem co nam absdiasla chcela povedat a to, ze pravdepodobne este nenatrafila na chalana, ktoreho by tuzila spoznat viac ako je treba :) lebo na zaciatku nemala ten pocit ...takze, dufam ze sa uz vsetci rozumieme a vsetkym drzim palce nech si najdu toho praveho :)

rony26

"Ja som ale úplne normálna, len neuznávam byť s niekým, koho neľúbim. A keďže som ešte nikoho takého nenašla, neprišiel ani vzťah."
uplne stacia tieto dve vety...a vobec to nie je cudne, skor rozumne

GiovanniX

beskyd-nemas pravdu mam 22 a poznam rovesnicky,ktore su este panny a clovek by ani na ne nepovedal,ze su este nedotknute...
alzbeta503-dakujem :) viem,ze raz si najdem tu,ktoru tak dlho hladam:)