Moje uzdravenie z depresie

Príspevok v téme: Moje uzdravenie z depresie
Andrej Dudáš

Dobrí den chcem Vám dať do pozornosti moj životný príbeh o uzdravení ktoré som nedávno zažil v Dechticiach.Takmer 10 rokov som trpel ťažkými depresiami,a bol som odkázaný na lieky.Panna Mária(Kráľovná pomoci) sa zjavuje v Dechticiach(malá dedinka pri Trnave)na vrchu hory Boričky,už 15 rokov niekoľkým vizionárom.Nedávno som sa zučastnil pute ktorá sa koná každu prvu nedeľu v mesiaci na horu Boričky kde ma Panna Mária uzdravila.Depresie zmizli su preč a lieky už nepotrebujem.Moj príbeh možete,ako koľvek použiť ako dobru zvesť pre ľudí.Samozrejme pri zachovaní pravdivosti príbehu.Pani s ktorou som sa pute zučastnil mala problémi s očami,a na druhý den po tom,ako sa zučastila pute na Boričky mala oči opať uplne zdravé.Dávam do pozornosti stránku Kráľovnej Pomoci(Panna Mária) www.avemaria.sk A tu je link na moju internetovu stránku na facebooku ktoru som vytvoril pre všetkých ľudí ktorý su veriaci,ale i pre tých ktorý Boha v živote hľadaju.Na stránke si možete pozrieť moj životný príbeh ktorý možete prípadne zverejniť na Vašej internetovej stránke:www.facebook.com