111. papez

0vecka

no saq ja som to odzaciatku tak myslel ze posledny papez... akoze preco by mal koniec pontifikatu znamenat koniec sveta? saq ludska civilizacia ma niekolko desiatok tisicok rokov a papez je tu tak 1600 rokov alebo tak nejak ... to uz niektorym ludom s tym nabozenstvom uplne drbe... navyse jeho jedina funkcia je brzdit vedecky rozvoj...

0vecka

BTW zase az taka blbost to neni dost mozne ze po dalsom papezovi tu bude tolko moslimov ze uz nebude zmysel mat papeza...

jajka001_

lost, ano, uz sa dostavas do mojej kategorie :)
inak tuto teoriu tiez poznam, bola tu uz pred rokom 2000, ked tiez hlásili koniec sveta :)
som zvedavá, koľko koncov sveta ešte prežijem

lost

Ale ta teoria mala byt zrejme tak, ze 111-ty PO nejakom case :D
167. papez (od realne prveho)
mal byt akoze prvy " Celestine II "
asi vtedy odstartovalo odpcitavanie, resp.ten kto to predpovedal - predpovedal ze "uz len 111" ale trosku som cital na ten wiki pisu aj ze bud 111 alebo 112 ale ze niekto sa prepocital o 2 miesta a neive sa preco :)
Ale to je fajn, lebo papez moze zit kludne este 20 rokov :) a est ejden ma byt potom, nejaky Peťo..

lost

Dalsi koniec sveta? :D

Tuto teoriu som nepoznal,to je super.

Ale inac - cim viac ludi bude paranoidnych, tak potom mi zrujnuju dovod mojej paranoje - patrit medzi mensinu, tym padom budem musiet byt neparanoik.