žiarlivosť

Príspevok v téme: žiarlivosť
FERGIE

ahojte. Neviem v čom je problem, či mam nizke sebavedomie, alebo priliš žiarlim... Mam priatela, verim tomu, že ma lubi, aj mi to dokazuje, hovori, proste nemam pochyb ze ma lubi,viem ze ho pritahujem, pretoze sa tak neraz vyjadril, a vie mi aj povedat , ze vyzeram dobre, proste dava mi najavo všetko ako to ma byť. No niekedy ked je v našom okoli ine dievča, dajmetomu krajšie než ja, mam pocit že sa na nu pozera, že sa mu paci,, nerobi to az tak okato a nie na každu, ale mam pocit ze uz to urobil par krat, a mne v tej chvili klesne velmi sebavedomie, neviem prečo, ked si osobne myslim ze nevyzeram zle. čo mam robit? som si ista ze ma chce, ale neviem sa zbavit toho pocitu.

JessieJ

keď sa to začína riešiť tak to asi bude znamenať že TO je ten problém - čiže bezproblemovým tým pádom ten vzťah nebude ked to proste nejakej zenskej vadí :D a tomu ver ze urcite nie len Fergie a mne ale aj ostatným ženám, ale niektorých žien sa to proste dotkne

scotty

Dievcata, nerieste hluposti...tiez sa rady pozriete na pekneho chalana, len to mozno nedavate najavo tak okato oko my...v tomto sme my muzi malo sofistikovani, vidime, pozrieme...zabudneme :)
Milujem svoju polovicku, ale tiez sa otocim za inou...verim, ze to neberie tragicky, verim, ze ju tym netrapim...
Toto su hluposti, ktore sa zacinaju riesit v case, kedy je vztah bezproblemovy.

JessieJ

ja uplne viem co myslíš, napriklad v telke alebo na ulici, kupalisku atď, nie že by bol do nejakej konkretne "zabuchnutý", ja som to už skúšala velakrat na to nemyslieť alebo som si vravela že veď chodí so mnou lubi mňa veď chalani sa obzeraju za babami, ale potom to zas na mna pride a zas som tamkde som aj bola :(

FERGIE

no ja tiež mam taku myšlieku, že si myslim, že chce, aby som vyzerala ako ona, alebo mala take oblečenie a podobne.. pričom si nemyslim že vyzeram zle, ale neviem ako na to, ako to nedavat najavo, ze ma to vie vyviest z miery, ako mu dokazat ze ja som lepšia, ale na druhej strane, nemyslim zeby nejaku babu nejako velmi rozmazaval... nemyslim zeby mal nejaku inu v hlave, je to len chvilkove, ale ja sa neviem ovladat v tej chvili a menim svoje spravanie..

JessieJ

tak presne toto iste zvykne trápiť aj mňa, ako keby som to písala ja, myslím si potom že som pri nejakej dotyčnej uplna ošklivka a že by chcel radšej aby som vyzerala ako ona ,, a strašne ma to štve že mám takéto hlupe myšlienky,,