niečo mám s hrdlom alebo krkom

Príspevok v téme: niečo mám s hrdlom alebo krkom
zdenka-

Mám 32 rokov a už tri týždne cítim akoby ma niekto škrtil, akoby som mala niečo v krku, mám akoby tlak v hlave a obliva ma na hlave horúčava až mi horia uši. Strašne sa bojím, lebo mám HPV vírus, či som ho náhodou nedostala aj do krku. Ku gynekologovi chodím na kontroly pravidelne ale s týmto sa za obvodným bojím ísť...stále čakám, že ma to prejde, no tri týždne je už dlhá doba...Ja viem že by som mala ísť, no redsa len skúsim tu, či niekto nemal volakedy podobné príznaky alebo by mi nevedel nejako pomôcť alebo poradiť ( aspon psychicky ) ďakujem za každú odpoveď :(

elsa5.5

ahoj zdenka,aj mňa bolieva v krku ale toto neviem čo je,treba zájsť lekárovi aj keby to bol vírus sú na to lieky...

RNG

Virusy treba potlacat antiviralnymi a nie vyckavat, az nas vazne poskodia.Zopar som ich spomenul, pozri na Google.sk pod rng, herpes. Aj na tomto fore som to spomenul viackrat, ale je to zasypane inymi prispevkami, takze sa to tazko hlada vyhladavacom
HPV natolko nie, ale napr herpesy, EBV a ine zvyknu napadat nervy.Najma VZV je nebezpecny, lebo nie vzdy sa prejavi ako kiahne alebo pasovy herpes, ale niekedy skodi len vnutri,na nervoch a slizniciach, bez prejavov na kozi.

AdamKrt

Este som neprecital ani prispevok a len nadpis a uz ma napadlo HPV v krku... Ak to mas, tak to musis preliecit KOMPLETNE, cize dole aj hore a tak isto partner, lebo by ste sa mohli nakazovat vzjomne.

StanleyH

PS: 3 tyzdne je uz velmi dlha doba za kedy sa ti mohol potencialny nador ovela viac zvacsit. Posli mi na teba kazdopadne kontakt

StanleyH

Je mozne ze sa ti dostal HPV po oralnom, je to uplne normalne. Ja by som ti osobne odporucil najprv bojovat proti HPV. Uz som to niekde spominal, tak sa mi ozvi. Stitna zlaza sa prejavuje uplne inak nez tymito pseudoradamoi co ti dali. Musis ist ako prve ne RTG, tam sa uvidi ci sa ti neobjavil nador lebo priznaky na to mas a nedaj sa obvodakom odbyt. RTG je prva vec. Potom sa ozvi