Ako často jete sladkosti

dia -život

ja som mala veľmi rada Študentsku višnovu,trdelik,cukrovu vatu v detstve.Rôzne zákusky,koláče,najmä kakaové.Bublaninu...Nehovorím,že som to zjedla v kuse bez prestávky,ale mohla som to dopriať.Zeleninku som moc nemala v láske skôr ovocie.Jablká,banány,mandarinky,pomaranče.Broskynu,marhuľe,hrozno.Na výletoch pizzu,hamburgery.Lenže život niekedy si zahrá s nami.Dnes mám cukrovku a je to veľmi nepríjemné,že ked sme niekedy na jarmoku,na výstavách,deťom kupujem tedelník a ja si nemôžem doprijať.Ani dobrú zmrzku či nanuk.V cukrárnach skoro nikde nemaju dia zákusky,ani zmrzlinu.Minulý rok sme boli v Ostrihome,tak normálne som sa potešila že som zbadala cukráren kde okrem normálnej zmrzliny predávali aj 4 druhy pre diabetikov.Nie je to ono,ale predsa v tej horučave dobre padla.Takže,neetreba veľmi veľa sladkosti,radšej ovocie.Prospeje to zdraviu.

elsa5.5

tak ja mám radšej ovocie to každý deň musí byť,alebo kompoty a šľahačka na to a sladkosti,ked mám chuť nie každý deň milka-biela čokoláda,cukríky nimm,horalka,mozartove guličky,

smajka

Odporúčam skúsiť gaštany v bielej čokoláde. Nie vždy a všade to ale majú. Nájdem to v obchodoch tak raz za čas potom kúpim aj 4 naraz. Moje nr. 1. Ale celkovo sladkosti budú musieť počkať - cez pôst som si od nich dala pokoj:-)

lost

DISKO, jasneee, tam tiez, 2 oplatky dole a 2 disko spojit do megadiska :)

kam sa hrabe ich marketing ze extra cokonapln :D hahaha

zuzinka 20

haha..to aby si si radsej kupoval len cokoladu:DD...ale takto mas dve v jednom,ze cokoladu aj zabavu :D..
ale ja tiez rozoberam sladkosti..teda tiez rozoberatlene ako disko, kakaove rezy a horalku..ale potom vsetky diely aj zjem:D

lost

horalky :)

v jednoduchosti je krasa :D

aaaaaale(!)

je tam prilis malo cokolady, teda, ten pomer:
oplatka
coko
oplatka
coko
oplatka
coko
oplatka

malo by to byt opacne, lebo ja zvacsja dam dole (niekedy aj zjem) tie krajne oplatky a potom ta horkla ma brutalnu uroven a je to Sladkost s velkym S :)

tak sa da zjest vela :D ked som mohol, nemal som dost penazi na ne :P to je pech.. vzdy mi to nieco prekazi :D

sweetcandy

ja jem tak raz denne nieco, obcas aj viackrat. Najradsej mam momentalne Horalky, Kakaove rezy, cokoladky Milka, Studentska pecet, take male keksiky z Lidlu, co sa podobaju na Knoppers :), pikao a v poslednej dobe likerove vajcia :) Kedze ide Velka noc, tak konecne ich maju v obchodoch :) Este mam rada Toffifee, Mars a tak dalej. Je toho vela :) Niekedy som najradsej jedla take "zdrave" cokolady, ktore maju aspon 70% obsah kakaa, ale teraz potrebujem mat v cokolade aj nejake oriesky, hrozienka a tak :D No uz koncim tento vylev, dostala som chut na nieco :)