Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prírodná kozmetika

Marunka

Ako to tu citam, tak vela z tych znaciek, co tu opisujete nie su prirodne. Prirodna kozmetika je taka, ktoru si same vyrobite alebo zakupite od vyrobcov, ktori vam presne povedia, co tam davaju...Nic co je v drogerii a nesie to nazov "prirodne" v skutocnosti prirodne nie je. Ak krem na tvar vydrzi 2 roky, tak viete aka "priroda" tam je. Ja si kremy vyrabam, vydrzia v chladnicke max 2 tyzdne. Ked pridam prirodny konzervant, tak aj dlhsie. Vybornych predajcov najdete napriklad na sashe :)

zuzulka_zuzi

ahooojte :) ja mam velmi citlivu pkozku a nemozem hocijake produkty pouzivat, moc som nepouzivala prirodnu kozmetiku no mala som par veci a zistila som ze sa z nich nevyhadzem, nedrazdi pokozku, ziadne zacervenanie.. tak som len tak zo dna na den presla na prirodnu kozmetiku a vybraala som si znacku Happyskin vybrala som si najlepsie jak som mohla mne tie produkty veeelmi sadli a som velmi spokojna s nimi je to top znacka, telove mlieka maju vyborne ja mam najradsej kleopatra telove mlieko ale aj easy milk je dobry ale to skor na ekzematicku pokozku a naozaj pomoze kamaratka mi to potvrdila ona trpela dlhe roky ekzemom nic jej nepomahalo tak som jej to na narodky objednala taku sadu na ekzematicku pokozku a velmi si to chvalila tiez.. aj kremy na tvar su velmi dobre a najde si tam kazdy to co potrebuje od hlavy az po paty naozaj maju na vsetko produkty aj na rozne kozne ochorenia rosacea, ekzem, akne, sucha pokozka vsetko mozne :) urcite odporucam vyskusat

5Petusik55

Používam kozmetiku od FLP. Mám citlivú a extrémne suchú pleť a nie všetko mi vyhovuje, a s touto kozmetikou som veľmi spokojná. Pleť hydratuje. Je síce trošku drahšia (ale povedzme si pravdu ktorý prírodný produkt je lacný), ale na druhej strane vydrží veľmi dlho. Ľahko sa roztiera a na tvári mi neostáva mastný film, čo neznášam. Napíšte ak chcete poradiť, poradím :)

Salima

Vynikajuci krem hlavne pre poskodenejsiu plet a po 40-ke je krem pantovy alebo z vytazkov z parohov od sibircanky. je to vyborna altajska kozmetika

Radusik

mozem odporucat znacku neobio, ma certifikat, je veganska a cenovo dostupna. uz som vyskusala viacere vyrobky na plet a najviac mi vyhovovali umyvaci gel, peeling a pletovy olejcek. ale super bola aj kura na vlasy a telove mlieko www.idunnashop.sk fakt odporucam, kupujem opakovane

heliti

Ja skúšam bio kozmetiku od rodinnej firmy Bionatural -odkaz odstránený- majú bohatý výber a prehľadný eshop

Iveta B

Ahojte, ja by som vam odporucila prirodne kremy dobrodeja od sibircanky. po 30ke napriklad dobre pomaha zensenovy

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prírodná kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk