Prírodná kozmetika

gabona1

Ahojte, výborná kozmetika je aj Weleda, mám veľmi dobré skúsenosti s telovými olejmi, mliekami, aj esenciami do kúpeľa. Sú rôzne vône: levanduľa, gaštany...

Karolajna

Cawte,
minuly tyzden som dostala balicek od sibircanka, v balicku okrem zensenoveho kremu bol aj mile prekvapenie. Co sa tyka kremu, natieram sa nim tyzden a mam hebku pokozku a taku tmavsiu ako po solarku. Asi to bude tym, ze samotny krem je dost husty a treba ho vtierat hlboko do porov. Ale inak celkom fajn.

Pure

Ja mám napríklad ajurvédsku pleťovú masku a masku na vlasy cenovo ma to vyjde približne rovanko ako za tie z drogérky, ale cítim, že mi to pomáha viac teda aspoň som si všimla väčší rozdiel ako keď som používala tie z drogériek :)

Elis85

Ja som teraz objednaval z bohatstvo-prirody.sk kde je prirodna kozmetika. Na -odkaz odstránený- je este zlavovy kod k nakupu. Za mna spokojnost, o 2 zasielka bola u mna

mala_sova

Ahoj, ja ti môžem za mňa odporúčiť kozmetiku z pevoniaeshop, najskôr som skúsila od nich očný krém, no nakoniec používam od nich celú pleťovú starostlivosť :)

eva212

Jednoznačne Living Nature. Nová prírodná kozmetika na slovenskom trhu. Výrobky bez škodlivých chemických a hlavne bez toxických prísad, na výlučne na báze prírodných a liečivých účinných zložiek.
Mám tie najlepšie skúsenosti doteraz. každý si vyberie podľa potrieb a splnia aj tie najnáročnejšie očakávania. Môj favorit proti akné v prílohe.

Kamilkaaa

Ahojte! Urobim tu trosku reklamu ale teraz v zime pouzivam tento krem, je od mojej znamej a je super. Husty, nasyteny, je to 100 prirodny krem. Pozri zlozenie. www.sibircanka.sk

hypolite85

Dobrý deň, mám tiež dobré skúsenosti s prírodnou kozmetikou. Odporúčam však používať od overeného výrobcu. Ja som objavila jednu novú Slovenskú spoločnosť a vyskúšala som jej produkty a maximálna spokojnosť. Používam veľa produktov ale snáď za zmienku stoja napr. Konopná kozmetika, Manaku alebo produkty z granátového jablka. Výborné sú aj bambucké maslá, tiež veľká spokojnosť. Nakoľko sú cenovo veľmi dostupné a sú overené nakoľko sa predávajú aj v lekárňach,ale za vyššie ceny- ozaj odporúčam vyskúšať. Ak máte záujem aj vy pozrite: marcel.sirael.sk alebo www.pracanadoma-skusenosti.eu