VLASY- ako z nich spravit blond?

Príspevok v téme: VLASY- ako z nich spravit blond?
Vikinka265

Veeeľmi by som chcela byť blondina. Ale netúžim po zničených vlasoch. Chcela som ísť na to postupne. Ale moje vlasy sú stále hnedé. Pôvodná farba je svetlohnedá. Najskôr som si dala Palette zosvetlovač o 3 tyždne Paôette šampon ten najsvetlejsi aky bol no a o 3 tyždne opäť svetlú blond- zosvetlovač od Garnier. a stále nič. Najskôr boli úplne ryšavé potom pár pramienkov sivých a fialových a teraz sú svetlunko hnedé.....ale nie blond!!!!Čo mam robiŤ
PS: Nemoze pomôcť HENNA zlatá blond zmiešaná s citrónom?

katuša

aj ja ti odporúčam ísť aspon na prvý krát ku kaderníčke, no k nejakej, ktorej budeš doverovať, snad nemáš v okolí len jedno kaderníctvo. za to čo si si kupovala hluposti doteraz, si už mohla byť davno blond.ked už budeš mať vlasy blond, skor v obchode odhadneš aj odtien, ktorým si vlasy znova nafarbíš a potom budeš dofarbovať. určite si potom pokupuj aj nejaké masky, kondicionery a pod. na poriadnu vyživu vlasov. určite budu o čosi poškodenejšie ako nefarbene, ale ak sa budeš o vlasy hned poriadne starať, podstrihávať budu vyzerať zdravo.

vikinka265

sak ja viem ze to nici....ale konkretne kadernicka mi povedal ze to tak zvyknu robit a ona mi davala tu prvu farbu na vlasy co mi povedala jaku si mam kupit....chcem pocut ci nepoznate nejake vychytavky ktore pomahaju...a vlasy mam zatial stale leskle takze niecit mi to nenici....

blink_182

no tak si radšej kúp ďalšie dve-tri balenia farby a dúfaj že ti na hlave zostanú aspoň tri vlasy aby si si z nich mohla spraviť vrkoč :-)) pretože komu niet rady tomu niet pomoci :-P

silviklh

tak ako myslis....tka s anas tu nepýtaj,ked nechces mudru radu,a za kadernicku zaplatis mozno takisto,ako ked si vkuse budes kupovat tie veci z drogerky,co ti akurat uskodia,smelooo do toho.a ked si burnetka,co to silis na blond??

Vikinka265

zda sa mi ze kadrnicka je prilis draha. a od jednej som dokonca pocula ze ked maju vela ludi tak radsej kydnu na hlavu silnejsi peroxid a ten nech posobi na vlasi 15 minut.....a to myslim ze znici este viac :(

danielita5

Vikinka, ja ti neviem poradit, ale len chcem povedat, ze henna zlata blond ti nepomoze, lebo vlasy nezosvetluje. Tak jedine peroxid a radsej chod ku kadernicke. Aj ked znicenym vlasom sa asi nevyhnes, aspon ciastocne to na nich bude vidiet.

blink_182

Na toto ti pomôže už len kaderníčka. Ale ak si chceš zničiť vlasy úplne tak si určite kúp ešte ďalšie balenia drogérkových farieb...