domáci pôrod

Laurina22

Och...vdaka Lionesssss,ja som sa ho uz na to minule pytala a povedal,ze to mam brat.Najblizsie sa ho na to spytam,uvidim,co povie:-)vsak ma ma pod kontrolou:-)))))))))

lionesssssss

Laurina, hej, ja si myslím, že to je hlúposť, lebo po vysadení sa ti to vráti späť, antikoncepcia takéto stavy nelieči, iba ich "zmrazí" a na čas akože vymiznú, ale akonáhle vysadíš , je vysoká pravdepodobnosť, že sa ti to vráti, prípadne pribudnú ešte aj iné problémy s menzesom.

Norethisterom je rovnaká hlúposť ako antikoncepcia.

Vieš, ja chápem, že veríš gynekológovi, ja svojej gynekologičke tiež dôverujem, ale v niektorých veciach viem, že sa dá fungovať aj inak. Dnešný gynekológovia keby mohli, predpíšu antikoncepciu aj na nádchu a zlomenú ruku...

ja používam bylinné kvapky (žiadna veda, obyčajné bylinné kvapky - 9 bylín v alkohole) a pomohlo mi to vyriešiť problémy, ktoré mám...
Prípadne treba skúsiť aj čaj na menopauzu, ten zvykne takéto veci upravovať...

RNG

Ani najlepsi lekar nevie zachranit dieta, ked sa mu zastavi srdiecko tesne pred porodom, len okamzity cisarsky rez"na spinavo" bez pripravy a minimalmym umrtvenim, tj do 5 minut musio byt dieta von a na umelom dychani a stimulatore, sa da zachranit.
Nakoniec som take nieco zazil s mojou zenou, kde po 35 hodinach vyckavania na prirodzeny porod slubovany 4 gynekologmi vcitane prednostu nemocnice, otvorena na 9 cm a tep klesol na 40 z totalneho vycerpania musela ist na pohotovostnu operaciu, a za 5 minut sa narodil(doslova ho museli vydrapit z chudery) moj syn. Takze zrejme viem, o com hovorim, ale na podoprenie toho, ze sa to stava castejsie som to znazornil radsej neosobne statistikou.

Laurina22

Myslis,ze na castu menstruaciu je HAK hlupost?Ja verim mojmu lekarovi,spolieham sa na to,ze vie,co robi.Ja om brala Norethisteron ale mne z neho bolo velmi zle,co sa dost cudoval,vraj zenam z neho nic nie je.Ale ja som mala stavy na odpadnutie,po vysadeni to ihned prestalo,takze si myslim,ze to bol dovod.

lionesssssss

laurina, ja som ti v nejakej téme písala na to názor, že si nemyslím, že ju musíš brať, hlavne nie na ten problém čo máš, a že ak by si chcela,tak by som ti poradila niečo čo mne pomohlo na menzes...

Laurina22

Uf Lionesss teraz co myslis?Ja som sa uz tolko vyjadrovala,ze neviem,co myslis s mojou HAK.To,ze ju musim brat?Teda aspon tak mi moj lekar povedal?

lionesssssss

Laurina, ja to vidím tak, že proste, niekto sa obmedzeným narodí a bohužiaľ aj ombedzeným ostáva, len škoda, že za to musia potom niesť následky aj nevinní...

asi kašlime už na tieto nezodpovedné ježibaby...

ako si to poriešila s tou antikoncepciou ?

Laurina22

Alls...nikto tu nikoho neuraza,to,ze jej poviem,ze je nezodpovedna este nie je urazanie.Dalsia vec,do zahranicia chodim celkom casto a viem,ako sa rodi v inych krajinach.Len jedno sa ta spytam.Bol si uz niekedy pri porode?

Ono,je velmi lahke pozitivne mysliet.Ale.Moja znama tiez pozitivne myslela,nechcela ziadne oblbovaky,nic proti bolesti.Rodila 32 hodin a nakoniec sa ani neotvorila natolko,aby sa dieta mohlo narodit prirodzene a ak by lekar nezasiahol,dieta by sa zadusilo v jej tele!!!Co,ak by sa jej to stalo doma?To boli sekundy,nestihli by ani sadnut do auta a za lekarom ist.

A najviac milujem,ked zeny,ako vy,zacnete podavat staznost na lekara,ked ste chceli rodit doma,nakoniec ste jeho pomoc potrebovali a on uz zasiahnut nestihol...Mame aj take pripady...