21:00 - 23:00 neovladatelna chut

Príspevok v téme: 21:00 - 23:00 neovladatelna chut
gogo_inka

mam problem, cely den jem zdravo, 4 x do dna (kuracie prsia, ryza, tuniak, cottage, bielka, zelenina...) snazim sa schudnut 8 kg, a ked odbije 9- 10 hodin, pride na mna nenormalna chut na sladke, alebo na vyprazane jedlo (hranolky) ze sa to proste neda ovladat, cez den na to ani nepomyslim, a vobec by som to do ust nevlozila, ale vecer sa to neda zastavit !! co mam robit ? mate s tym niekto skusenosti ?

Sisi135

Podľa mňa sú detoxi blbosť. Nemôžeš na nich fičať celý život a keď sa opäť vrátiš k normálnej strave (a tou môže byť aj zdraví strava, respektíve keď do stravy zaradíš viac potravín) telo zbytočne šokneš. Ak tak jedno - dvojdňový detox, ale viac určite nie

jajka001_

nie lost, zmrazenim sa ti neznici. ale nesmies ju opakovane zmrazovat a rozmrazovat. ked ju zamrazis, tak ak ju vytiahnes a rozmrazis tak ju musis skonzumovat, nesmies ju opatovne zmrazit.

jajka001_

pri detoxikacii je myslim vhodne hlavne precistit traviaci trakt. a tiez pit caje, ano. aj zeleninove a ovocne stavy. ale nikdy som to nerobila tak konkretne neviem.
zihlavovy caj je dobry na precistenie krvi, nie je na vsetko. a kuru zihlavovym cajom treba po dvoch tyzdnoch prerusit.

lost

ale nezabije mtu rybu ak ju zamrazim?

(viem ze uz nezije :) ale myslim to tak ci sa neznizi vyzivna kvalita tej ryby :) )

lost

no to je pravda :)

kolko taka ryba vydrzi v chladnicke?

to sa asi neoplati mrazit, ze ?

myslim tak, ze napr... je 10:54 a zistil som ze nemam ziadny obed. ale 10 minut daleko je nejake jazero, kde by mali predavat cerstve ryby, ale nechce sa mi tam ist kazdy den, ci je mozne nakupit napr na x-dni dopredu a nechat to v chladnicke :)

gogo_inka

ano viem ze z konzervy to nie je nic moc, no nemam cas kazdy den varit ked niesom kazdy den doma doobedu. a prave papam pol balenia cottageu, pol paradajky, trosku varenej kukrice, omeletu z 1 vajicka pripravenu so stipkou olivoveho oleja a pol krajca chleba + mam tu celu flasu DROBCEKA :) dufam ze na mna nepridu zas tie chute...