Ako zacat od zaciatku?

Príspevok v téme: Ako zacat od zaciatku?
Barborka1558

Rozpadol sa mi 8rocny vztah.boli sme rodina,kazdy den spolu.jedneho pekneho rana sa moj druh dvihol a odisiel.je jedno ze za inou,aj to uz neboli,ze tu nehal dceru a tam sa stara o 3cudzie deti.boli ma to,ze za par dni je to rok a ja nedokazem mat vztah.vadi mi ak sa domna niekto zalubi,neviem prijimat lasku.mala som kamarata, 4mesiace sme sa stretavali.vsetko bolo pekne, ked mi povedal ze ma lubi utiekla som.co mi je?ani pri milovani necitim nic,som ako lad uz mi to povedalo vela ludi.nerobim to schvalne,prejde to casom?

jaja-paja

Zivot je plny sklamania,ale clovek sa tomu vsetkemu nemoze podat...Myslim si,ze by ti pomohlo zacat sa venovat nejakemu sportu-ci uz je to plavanie,zumba,fitnes...sama som tomu zo zaciatku neverila,ale sport robi cloveka stastnym...nie len,ze clovek robi nieco pre svoje telo a zdravie,ale najma pomaha to dusi...a mozes sa tomu venovat aj so svojou dcerou...

Suphotam12

Ahoj, nemam pre teba ziadnu radu, len som si precitala tvoje prispevky a velmi z teba citit smutok :/ prajem ti nech si opat stastna s clovekom ktory si ta zasluzi.

roza

Barborka, prejde to, je to jedna z mála istôt, a Ty sa budeš diviť ako si mohla byť tak hlúpa a zahodiť šance alebo toľko smútiť, prežila si veľkú lásku, mnoho ľudí ju nespozná za celý život, máš dcérku ktorá určite trpí aj kvôli tomu že Ty si smutná, ver mi, raz budeš ľutovať každý okamih ktorý si presmútila, pretože to je stratený čas.

ta3

Barborka,
mrzi ma, ze je to takto, tento clovek si uz nezasluzi ziadnu sancu, je to bezcitny clovek, ktory neberie ohlady ani na city svojej malej dcerky, poznam tieto reakcie, aj ja s mojimi detmi som tym prechadzala v katastrofalnom manzelstve, je stastim pre deti vyrastat v kompletnej, ale milujucej rodine, taketo odchody a prichody zle vplyvaju na Vasu dcerku, preto ich stopni, chran dievcatko, aj ked jej otec bude velmi chybat, vzdy bude na tom psychicky lepsie, ako keby mala prezivat tieto stavy uzkosti

Barborka1558

Dakujem vam vsetkym za rady.no dnes je to este horsid ako pred mesiacom.tatino sa stavil na par dni,ze si najde pracu tu aby mohol byt s nami.po dvoch dnoch odisiel s tym ze na dalsi vikend pride opat.ked bol uz prec,dcera chytila zachvat nemohla sa nadychnut,len som cakala kedy ju to slahne o zem .nevedela som ju utisit.a tatinko?nedviha tel,neodpisuje na sms a vratil sa k tej tete koli kt.nas opustil.takyto clovek si co zasluzi?

gerbera

Skus zajst na pokec k nejakemu psychologovi, najlepsie psychoterapeutovi. Mozno ti pomoze aj jedno sedenie, mozno viac. Niekedy nestranny nazor odbornika vie priniest iny pohlad na vec. Ked je clovek sam so svojimi myslienkami, stava sa, ze si to nevie v hlave poukladat, ale ked o tom realne rozprava a kominukuje, dava to istym veciam zmysel a presne miesto v hlave. Vela sil do dalsich dni ti prajem ;)

ta3

no ja neviem Barborka, co by bolo dobre teraz v Tvojom pripade urobit, to musis vediet iba Ty sama najlepsie, iba Ty vies, co citis alebo uz necitis ku nemu alebo co citis, ked vidis, ze dcerka ho miluje a tuzi zase mat kompletnu rodinu, je to tazke, lebo pravdepodobne za ten rok si sa ciastocne s tym vyrovnala a teraz by si mala zase podstupovat urcite riziko, lebo to tam bude uz vzdy, ale toto je bezny scenar, ze niektori muzi stratia hlavu, opustia rodinu a ked zistia, ze ta nova predsa len nie je nic nove pod slnkom a nic lepsie ako to, co opustili, vracaju sa s prosikom, co s tym dalej, to zalezi od obidvoch a od hlbky ich byvaleho vztahu, je vela pripadov, ze muzi si vazia druhu sancu a uz nikdy nic podobne nespravia, ale su aj taki, ktori to spravia potom znovu, za 8 rokov si mohla spoznat co v nom je a ci je to muz, ktory si Tvoju novu sancu zasluzi, navyse, nerozhodujes sa uz len sama za seba, to by bolo ovela jednoduchsie, ale je tu aj Vasa dcerka, ktora miluje Vas oboch, tak drzim palce, aby si sa vedela spravne rozhodnut

Barborka1558

Ta3 dakujem ti no stalo sa to,ze tatino ostal sam a mysli si,ze moja naruc je otvorena.a nie je po roku uz nie.ja nevladzem.dcera ho miluje a ja mam strach.co mam robit nikomu nechcem ublizit.nikdy

ta3

Barborka, viem ako to boli, aj ja som prezila rozchod po 8 rokoch, aj to, ze moje dve deti stratili otca, zakusila som vela sklamani, no viem aj to, ze kazda bolest v srdiecku alebo na dusicke vzdy casom preboli, teraz si citovo velmi zranena a ubolena, vsetky city a tuzby su vyhasnute, preto vo vztahoch takto reagujes, lebo sa bojis dalsieho sklamania, ale ver mi, chce to iba cas a presvedcenie, ze nie vsetci muzi su rovnaki, preto, ked sklamanie preboli, neuzatvaraj sa citovo a daj sancu novej laske vzplanut, nikdy nie je neskoro zacat odznova. Do buducna Ti prajem viac stastia v laske.