Klieštiky na mihalnice

Príspevok v téme: Klieštiky na mihalnice
Strawberryca

čaute :) ... mam us tretie kliestiky na mihalnice bezne kupovane v drogeriach...no napriek tomu ze ich pouzivam spravne(aspon myslim -od korienkov mihalnic ich vytacam) mi akokeby mihalnice nevytocia do dlzky ale ako keby sa mi v polke skrcia...neviem ci je problem v kliestikoch alebo v niecom inom...dakujem za akukolvek radu alebo nazor...

justyyyyna

Čaute, použila som kliestiky na mihalnice a zlomili sa mi..nechapem prečo , lebo použila som ich na nenamalovane mihalnice tak ako sa ma :( .. teraz sa bojím že mi uz nedorastú...prosím, neviete mi niekto povedat či mi to už tak aj ostane alebo dorastú ? :( ďakujem za odpovede...

Strawberryca

ja40 ... dakujem teda vyskusam to tak ako radis...aj ty si ich vytacas po celej dlzke ci len pri korienkoch??mas klasicke kliestiky z drogerky?

ja40

ja bez kliestikov na mihalnice neviem ani existovat! mam dlhe,ale rovne riasy a samozrejme,ze viem ako s nimi narabat,kedze ich pouzivam uz asi sto rokov :-)
myslim si,ze ten efekt tych akoby "zlomenych" rias v strede nadobudnes zrejme ak ich pricviknes o trosku dlhsie nez by si mala,radsej to urob na viac krat,ale len na par sekund tak ako ja,potom ti budu vyzerat prirodzene :-)

nihi :)

ja pouzivam kliestiky uz vyse 7 rokov a nedam na ne dopustit.
ale treba sa naucit ich spravne pouzivat, nie iba pri korienkoch, ale sa posuvat sa skoro po celej dlzke cca po 10 sekundach. nastriedacku pri jednom oku a potom pri druhom, cize dokopy to bude trvat min 2 minuty.
ziadna spirala nevytoci tak dobre, ako kliestiky.
a mozno, ze si nemas dobre kliestiky, treba vyskusat ine, pripadne popros nejaku kamosku...

Strawberryca

aj ja mam dlhe mihalnice rovne preto by som ich chcela vytocit..mne celkom vytacaju od Maybelline Falshe lashes a od Rimmel MAX boldcurves...ony maju take kefky vytocene...inak nemas asi skusenost s tou novou spiralou od Maybelline co reklamuju Cat eyes ze?inak dakujem za radu ale od miss sporty som mala ja mam citlive oci asi lebo ma stipali oci z ich spiral

jankaaaaaaaa

skusam vseliake spiraly,lebo mam mihalnice uplne rovne ale strasne dlhe. teraz mam tuto a je fajn -odkaz odstránený-
alebo aj tato este v pohode www.comparestoreprices.co.uk
obe su od miss sporty, su lacne a lepsie ako tie drahe ktore su uplne na nic

jankaaaaaaaa

no ved kliestiky nevytocia mihalnice do prirodzeneho obluka. preto som ich prestala pouzivat, lebo mihlanice potom vyzeraj divne