Ake mate skusenosti s turkami v sexe a vo vztahoch?

Lenka975

VAROVANIE: UTEKAJTE OD TURKOV. Mala som 5 ročný vzťah s Turkom, žijem vo Viedni, on je tu od malička. Na začiatku milý, pozorný, bol ku mne dobrý. Po čase som prišla na to, že má snúbenicu (taktiež Slovenku), ťahal to s nami obidvoma. Keď sa to prevalilo, obe sme sa s ním rozišli. Po určitom čase mi chodil vyplakávať a prosil ma na kolenách, aby som mu odpustila. Ja krava sprostá som sa neskôr sa k nemu nasťahovala. Do dnes nepoznám jeho rodičov, iba jednu sestru, ani takmer žiadnych jeho kamarátov. Začal byť strašne agresívny, a keď som čokolvek neurobila alebo nepovedala tak ako si on prial, v byte lietalo všetko čo mal pri ruke, o trieskaní dvermi, modrinách ani nehovorím. Oni sú zvyknutí mať doma poslušné ženy (tak je to v koráne, že ženy majú poslúchať svojich mužov), chcú mať svoju voľnosť a robiť si čo chcú. Ženu majú za niečo menej. Sex s ním bol vždy super. Baby radím všetkým, dajte od nich ruky preč, oni vás na začiatku opantajú tým pekným správaním, omotajú si vás, ale potom sa ich správanie postupne zmení na peklo. Keď už žena bola raz jeho, patrí mu ako kus handry, a málokedy ju nechajú na pokoji, aj po rozchode. Nepoznám žiadneho Turka, ktorý by bol verný, bývajú dobrý v posteli, lebo majú predsa prax, chodia pravidelne po bordeloch, aj keď im príde napr. návšteva z Turecka, ide sa sa štetkami (to viem priamo od Turkov), oni sú majstri v klamaní, lebo klamú celý život, klamú svoje ženy, priateľky aj milenky, jedna žena im nikdy nestačí. Často z postele jednu vyprevadia a hneď ďalšiu privítajú. A my sprosté Slovenky im naletíme, a potom kvôli nim len trpíme!!!!!!! Poznám strašne veľa Sloveniek, čo boli s Turkami, všetky majú s nimi katastrofálne skúsenosti, nevera, bitky, psychické týranie,...Pozrite sa na Rakúšanky, Nemky, ani o nich nezakopnú a dobre robia. Nenaleťte im, držte sa od nich, ušetríte si veľké trápenie a životné traumy. Moja známa sa tiež zamotala s Turkom, tiež jej tvrdil, že žije "so sestrou", to tvrdia všetci. Strieskal svoju ženu, a ešte tá žena musela hrať jeho sestru tej Slovenke. Neverte ani im kamarátom, je to hnusná banda, ktorá drží spolu viac ako mafia, oni sú dohodnutí, kto čo komu môže povedať, kryjú jeden druhého. Tureckí chlapi sú tie najväčšie hovädá na svete, a ich ženy sú chudery, najčastejšie privlečené na vydaj z Turecka, ktoré nevedia nemčinu, a aj keď vedia, že ich muži majú milenky, musia byť ticho, lebo sú od nich závislé. Všetci svorne tvrdia, že mali nanútené manželstvo a nie sú šťastní (keď sa už na to príde, že sú ženatí), preto si hľadali ďalšie ženy. Keď som sa spýtala, čo by bolo, keby si aj jeho žena našla nejakú známosť, odpoveď: "zabil by som ju"! POZOR: Aj keď sú na začiatku dobrí, nikdy neviete ku koľkým ženám sú tak isto dobrí, ako k vám, nikdy nebudú verní, a my budeme pre nich vždy len ako rohožky. A väčšinou sa v nich skrývajú psychopati. Možno len jeden z milióna je u nich výnimkou!!!!! Vo Viedni je ich ako nasraté, a len sa množia, na ulici sa prihovárajú a okukujú každú ženu, tie prasce by pretiahli najradšej všetko. Nikdy viac v živote Turek! Dievčatá, dajte si pozor!

yeye

No kazdopadne je to ine byt vo vztahu s turkom jak s europanom.Ja som vo vztahu s turkom asi 7 mesiacov a o sa tyka k agresivite a k ich neucte k zenam ,nemam co k tomu dodat zatial.Ale zijeme spolu v anglicku,je to predsa ine akoby sme boly v jeho krajine-toho by som sa bala{nie z vlastnej skusenosti,ale z toho,co som sa dopocula/docitala o nich} Ina krajina,ine zvyky,kultura.To by ani nevadilo,ved zmena je zivot,ale na niektore rozdiely som si doteraz nezvykla.Paci sa mi,jak sa dokazu o priatelku/zenu postarat,ale nepacia sa mi rozdiely.ako napr.nechodievame spolu vonku,jak to bolo pred tym vo vztahu,ked som mala slovaka,nebavime sa spolu az tak vela,..a su tu rozne malickosti.A co sa tyka sexu,je to tiez horsie,ale to nemusi platit vzdy ved kazdy je iny v posteli.Su aj ziarlivy,ale to asi kazdy.Cize zeny kym ste slobodne brante sa tomu,zeby ste sa zalubili do moslima..je to pre vase dobro,ale su aj vynimky urcite ja rozpravam len o svojej skusenosti som este zalubena tak to neviem ukoncit,ale raz na to pride bo ja si neviem predstavit stravit cely zivot s nim..

Jay

hrozne, fakt neodporucam...po prve turci su hrozni v posteli, a po druhe ked dostanu to co chcu(sex) tak sa k tebe budu spravat ako k nejakej handre, a po tretie vacsina ma fakt hrozne male penisy :P

mandarinka88

ahojte, diskusia je uz nejaky ten cas stara... kazdopadne vztah aj sex s Turkom bol pre mna len sok... prvy vecer uzasny a ohladuplny a od druheho dna len aby jemu bolo dobre ani pusa, ani objatie... intimne vedel co ma robit a nebolo to zle, lenze prilis agresivny v prejavoch a vsetko aby bolo hned a ako on chce, povedzme bez predohry uplne.. zena posluz mi.. asi na ten styl.

XYZ321

dneska som sa dozvedel ze moja kamoska mala styk s jednym na dovolenke, tak ta informacia ma naramne potesila dneska, bttw, aky je smajlik ktory vyjadruje ironiu? :D

klaudia 791

som v ydata za turka mame dve deti po nejakom case nasho manzelstva mu doslo ze nie je spokojny zacal si uzivat s kamaratmi po baroch a aj s inymi z mami zacal ma mlatit a teraz cakam kedy sa to nase manzelstvo uplne rozpadne teraz byve u kamarata nebije ma o deti sa stara ale este neviem ako to dopadne snazim sa vychadzat s nim Boli ma co sa stalo ale z jeho strani nevidim ziadnu zmenu myslim na buducnost a dufam ze najdem cestu a zmysel mojho zivota.Citim sa osamelo ....

mka

ahojky,

ja som mala skoro 2,5 rocny vztah s turkom, ktory sa uz sice narodil v Nemecku, zil tam, pracoval, studoval. A Podotknem, ze to bol vztah na dialku. Ako chlap velmi sexi, uzasny, zdvorily, uctivy, plny respektu voci mne. Cestovaval 8 hodin autom, len aby sme boli spolu tyzden, vikend. Rovnako sme sa stretavali aj v inych mestach EU. Na zaciatku mi rozpraval, ako budeme mat dieta spolu a rodinu. Sex bol vzdy super. V tomto su turci borci, vedia co na zeny plati, pekne pockaju kym je zena spokojna a az potom je rad na nich. No a spat k vztahu, po roku, uz sa zacal menit, ze na dieta si musime pockat este 2 roky atd. No a po 2 rokoch, uz zistil ze ma vlastne nemiluje. Ze sice sex super, ale to je vsetko. Takze asi taku skusenost mam so vztahu s turkom. Drzim palce, zalezi od cloveka, nie je to o tom, ze je to turek.