Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ake mate skusenosti s turkami v sexe a vo vztahoch?

yeye

No kazdopadne je to ine byt vo vztahu s turkom jak s europanom.Ja som vo vztahu s turkom asi 7 mesiacov a o sa tyka k agresivite a k ich neucte k zenam ,nemam co k tomu dodat zatial.Ale zijeme spolu v anglicku,je to predsa ine akoby sme boly v jeho krajine-toho by som sa bala{nie z vlastnej skusenosti,ale z toho,co som sa dopocula/docitala o nich} Ina krajina,ine zvyky,kultura.To by ani nevadilo,ved zmena je zivot,ale na niektore rozdiely som si doteraz nezvykla.Paci sa mi,jak sa dokazu o priatelku/zenu postarat,ale nepacia sa mi rozdiely.ako napr.nechodievame spolu vonku,jak to bolo pred tym vo vztahu,ked som mala slovaka,nebavime sa spolu az tak vela,..a su tu rozne malickosti.A co sa tyka sexu,je to tiez horsie,ale to nemusi platit vzdy ved kazdy je iny v posteli.Su aj ziarlivy,ale to asi kazdy.Cize zeny kym ste slobodne brante sa tomu,zeby ste sa zalubili do moslima..je to pre vase dobro,ale su aj vynimky urcite ja rozpravam len o svojej skusenosti som este zalubena tak to neviem ukoncit,ale raz na to pride bo ja si neviem predstavit stravit cely zivot s nim..

Jay

hrozne, fakt neodporucam...po prve turci su hrozni v posteli, a po druhe ked dostanu to co chcu(sex) tak sa k tebe budu spravat ako k nejakej handre, a po tretie vacsina ma fakt hrozne male penisy :P

mandarinka88

ahojte, diskusia je uz nejaky ten cas stara... kazdopadne vztah aj sex s Turkom bol pre mna len sok... prvy vecer uzasny a ohladuplny a od druheho dna len aby jemu bolo dobre ani pusa, ani objatie... intimne vedel co ma robit a nebolo to zle, lenze prilis agresivny v prejavoch a vsetko aby bolo hned a ako on chce, povedzme bez predohry uplne.. zena posluz mi.. asi na ten styl.

XYZ321

dneska som sa dozvedel ze moja kamoska mala styk s jednym na dovolenke, tak ta informacia ma naramne potesila dneska, bttw, aky je smajlik ktory vyjadruje ironiu? :D

klaudia 791

som v ydata za turka mame dve deti po nejakom case nasho manzelstva mu doslo ze nie je spokojny zacal si uzivat s kamaratmi po baroch a aj s inymi z mami zacal ma mlatit a teraz cakam kedy sa to nase manzelstvo uplne rozpadne teraz byve u kamarata nebije ma o deti sa stara ale este neviem ako to dopadne snazim sa vychadzat s nim Boli ma co sa stalo ale z jeho strani nevidim ziadnu zmenu myslim na buducnost a dufam ze najdem cestu a zmysel mojho zivota.Citim sa osamelo ....

mka

ahojky,

ja som mala skoro 2,5 rocny vztah s turkom, ktory sa uz sice narodil v Nemecku, zil tam, pracoval, studoval. A Podotknem, ze to bol vztah na dialku. Ako chlap velmi sexi, uzasny, zdvorily, uctivy, plny respektu voci mne. Cestovaval 8 hodin autom, len aby sme boli spolu tyzden, vikend. Rovnako sme sa stretavali aj v inych mestach EU. Na zaciatku mi rozpraval, ako budeme mat dieta spolu a rodinu. Sex bol vzdy super. V tomto su turci borci, vedia co na zeny plati, pekne pockaju kym je zena spokojna a az potom je rad na nich. No a spat k vztahu, po roku, uz sa zacal menit, ze na dieta si musime pockat este 2 roky atd. No a po 2 rokoch, uz zistil ze ma vlastne nemiluje. Ze sice sex super, ale to je vsetko. Takze asi taku skusenost mam so vztahu s turkom. Drzim palce, zalezi od cloveka, nie je to o tom, ze je to turek.

zlatka19881

Lala_19,skúsenosti vo vzťahu z ľuďmi islamského pôvodu sú veľmi bolestivé a toto mi môžeš veriť.
Turci alebo každý iný arab :-D sorry hádžem ich do jedného vreca :-D ale to len preto, že dokážu najmä ženám ublížiť v každom prípade opakujem sa čierny nič moc :- D ak nemáš na výber radšej si zaobstaraj hračku pre dospelých ako si máš niečo z turkom začať :-D v posteli nič moc a výbava veškera žádna :-D nechcem tu nikoho uraziť píšem len z vlastných skúsenosti. Tak sa prosím zas všetci neurážajte ako to u vás decák býva :-D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.